Personer med emneord «utvikling»

Navn Telefon E-post Emneord
Aase, Maren Stipendiat +47-22858728 maren.aase@sum.uio.no Fattigdom, Mat, Rettigheter, Asia, Utvikling, Katastrofer
Adolfsson, Johanna Stipendiat +47-22858878 johanna.adolfsson@sum.uio.no Psykologi, Global helse, Utvikling, Malawi
Arnesson, Daniel Stipendiat +47-22859741 98065238 (mob) +47 980 65 238 daniel.arnesson@jus.uio.no utviklingsrett, komparativ rett, naturressursrett, internasjonal rett, Sørafrika, rettssosiologi, utvikling, India, energi, Energirett, miljørett, bærekraftig utvikling, miljø og klima, fornybar energi
Hansen, Arve Postdoktor +47-22858844 91559751 arve.hansen@sum.uio.no Forbruk og livskvalitet, Asia, Vietnam, Mat, Energi, Miljø og klima, Utvikling, Globalisering
Haslie, Nina Alnes Stipendiat 48286222 (mob) n.a.haslie@sai.uio.no Arbeidsliv, Materiell kultur, Miljø, Natur/kultur, Rom/sted, Utvikling, Latin-Amerika, Karibien, Turisme
Johansen, Ståle Askerød Senioringeniør +47-22852858 +47-97096633 (mob) s.a.johansen@usit.uio.no ITIL, Windows, Overvåkning, Configuration Management, Linux, Perl, Drift, IT-sikkerhet, Unix, CERT, Utvikling, Policy Management
Kolshus, Thorgeir Førsteamanuensis 22854246 99550231 (mob) thorgeir.kolshus@sai.uio.no Politikk, Religion, Ritualer, Utvikling, Stillehavet, Vanuatu, India
Larsen, Fredrik Senioringeniør +47-22840748 97709133 fredrik.larsen@usit.uio.no git, Jenkins, Cerebrum, autentisering, C, bash, MQ, API, Python, php, scrum, integrasjon, Ansible, utvikling, Weblogin, RabbitMQ, SAML
Rosenberg, Milda Nordbø Stipendiat +47-22854165 97947785 m.n.rosenberg@sosgeo.uio.no Kaffe, Klimatilpasning, Verdikjeder, Afrika, Burundi, Utvikling
Rustad, Heidi Daglig leder +47-45861350 (intern nr. 31499) (mob) b.h.rustad@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Utvikling, Publikumstjenester
Semchenkov, Andrey Senioringeniør - Kjerne- og energifysikk +47-22855488 andrey.semchenkov@fys.uio.no Utvikling, Programmering, Kontrollsystemer, Cyklotron
Simeonov, Simeon Senioringeniør +47-99418553 (mob) simeon.simeonov@usit.uio.no Cerebrum, utvikling, SQL, Python, git, C
Standal, Karina karina.standal@sum.uio.no energi, Asia, samfunnsgeografi, kjønn, utvikling
Wig, Ståle Stipendiat +47-22854486 +4790523201 stale.wig@sai.uio.no Utvikling, etikk, business, økonomisk antropologi, penger, bistandsarbeid, Afrika, Lesotho, Cuba
Wik, Klaus Overingeniør +47-22858268 +47-91591039 (mob) klaus.wik@hf.uio.no Brukeradministrasjon, Arkitektur, IT‐tjenester, Brukerstøtte, Utvikling, Internett, Veiledning