Personer med emneord «Ledelse»

Navn Telefon E-post Emneord
Anderson, Astrid Seksjonsleiar +47 22857170 +47 99250434 (mob) astrid.anderson@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Undervisning, Sosialantropologi, Papua Ny-Guinea, Melanesia
Appelqvist, Åke Underdirektør +47-97529236 (mob) ake.appelqvist@admin.uio.no Renhold, Ledelse, Park, Byggteknikk, Bygningsdrift, Resultatansvarlig, Fellestjenester
Baardseth, Nina Avdelingsleder +47-91545220 (mob) nina.baardseth@admin.uio.no Kopiering, Trykking, Layout, design, Ledelse, Reprosentralen
Backsæther, Stig Rune Avdelingsleder +47-22857536 +47-95194063 (mob) s.r.backsather@admin.uio.no Beredskap, Sikkerhet, Vakt og alarm, Ledelse
Bakkevold, Malena Seksjonssjef +47-22856279 +47-95750533 malena.bakkevold@admin.uio.no Ledelse, Strategi, Ekstern finansiering, Satsinger, Innovasjon
Bergeli, Tommy Avdelingsleder +47-22857081 +47-90825008 (mob) tommy.bergeli@admin.uio.no Ledelse, Eiendomstjenester, Servicetorget
Bojer, Ingvill Nygård Avdelingsleder +47-22859849 +47-47278283 (mob) i.n.bojer@sv.uio.no Infosenter, Ledelse, Studieinformasjon, Studiestart, Læringsmiljø
Borge, Knut Seksjonssjef +47-22852519 +47-91844208 (mob) knut.borge@usit.uio.no IT-tjenester, Ledelse, Databaser, Applikasjonsdrift, Katalogtjenester
Bredal, Ruben Konsulent rubenbre@student.uv.uio.no Arrangementer, Ledelse, Lektorprogrammet, VIST, QUINT, Grafisk design
Brundtland, Bernt Seksjonssjef +47-22854496 +47-91878816 (mob) bernt.brundtland@hf.uio.no Økonomistyring, IT-støtte til forskning, HMS, Personalledelse, IT-tjenester, Ledelse
Bugge, Pål Fredrik Avdelingsleder +47-22851017 +47-97071715 (mob) p.f.bugge@admin.uio.no Ledelse, Bygningsdrift
Bævre, Linn Avdelingsleder +47-22845327 +47-91855211 (mob) linn.bavre@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Tilrettelegging, Økonomistyring, Forskerstøtte MED
Caesar, Ellen Johanne Avdelingsdirektør +47-22856064 +47-92423393 (mob) e.j.caesar@admin.uio.no Ledelse, Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Strategi, Analyse
Dalseng, Unni Direktør +47-91724871 (mob) unni.dalseng@admin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Personaladministrasjon
Davidsen, Liv-Marit Seniorrådgiver +47-22840133 +47-97470812 (mob) l.m.davidsen@usit.uio.no Ledelse
Davies, Kari Marie Pound Underdirektør +47-22854243 k.m.p.davies@sv.uio.no Ledelse
Duckert, Fanny Professor emeritus +47-22845609 +47-91541841 (mob) fanny.duckert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Helsepsykologi, Ledelse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Dyrset, Kathe Seksjonssjef +47-46925365 kathe.dyrset@admin.uio.no Ledelse, Renhold
Ekström, Cecilia Leiar +47-22844244 +47 40642136 (mob) cecilia.ekstrom@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse
Elgvin, Johannes Seksjonsleder +47-22841170 +47-92260799 (mob) johannes.elgvin@sv.uio.no Ledelse, Forskning, Kommunikasjon
Elvebakk, Beate Instituttleder +47-22856956 + 47 417 84 106 beate.elvebakk@ifikk.uio.no Ledelse
Engen, Grete Avdelingsleder +47-95041489 +47-95041489 (mob) grete.engen@admin.uio.no Ledelse, Renhold
Eriksen, Tomm Gruppeleder +47-22840177 +47-92861986 (mob) tomm.eriksen@usit.uio.no Web, Vortex, Nettsider, Interaksjonsdesign, Brukergrensesnitt, Ledelse
Escobar Bustamante, Miguel Avdelingsleder +47-22859479 +47-90824081 (mob) m.e.bustamante@admin.uio.no Renhold, Renholdsoperatør, Ledelse
Fjeld, Hans Kristian Seksjonssjef +47-22854343 +47-93264903 (mob) h.k.fjeld@usit.uio.no Ledelse, Prosjektledelse, Systemutvikling, Cerebrum, Integrasjoner
Frich, Jan Professor II +47-22850524 jan.frich@medisin.uio.no Ledelse, Helsetjenester, Utdanning, Nevrologiske sykdommer
Grasmo-Wendler, Unn-Hilde Fakultetsdirektør +47-22845305 +4797483184 (mob) u.h.grasmo-wendler@medisin.uio.no Ledelse
Greaker, Rune Avdelingsleder +47-99168479 (mob) rune.greaker@admin.uio.no Ledelse, Bygningsdrift
Grimstad, Gudleik Fakultetsdirektør +47-22856265 +47-90687347 (mob) gudleik.grimstad@sv.uio.no Ledelse
Grønli, Ann-Liz Johansen Avdelingsleder +47-95772117 a.l.j.gronli@admin.uio.no Bygningsdrift, Ledelse
Haakstad, Eirik Seksjonssjef +47-22859331 +47-95701101 (mob) eirik.haakstad@jus.uio.no Ledelse, Organisasjonsutvikling, HR-system, Valg, Fakultetsstyret
Hegge, Terje Seksjonssjef økonomi +4722857695 9249 4612 (mob) terje.hegge@sv.uio.no Økonomi, Regnskap, Virksomhetsstyring, Ledelse, Personalledelse, Arkiv
Heggen, Kristin Margrete Professor +47-22845376 k.m.heggen@medisin.uio.no Ledelse
Hellesøe, Steffen Seksjonssjef +47-95841237 (mob) steffen.hellesoe@admin.uio.no Bygningsdrift, Ledelse
Hjelmesæth , Ida Administrativ leder +47-22858701 +47-97571833 ida.hjelmesath@arena.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Personalledelse, Rekruttering, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Årsplan
Hoel, Britt Amundsen Assisterende eiendomsdirektør +47-22854499 +47-91368921 (mob) b.a.hoel@admin.uio.no Ledelse, Eiendomsforvaltning, Økonomistyring, Strategi, Innkjøp, Personal, Kommunikasjon
Høkeli, Atle Seksjonssjef +47-95107100 atle.hokeli@admin.uio.no Ledelse, Eiendomsforvaltning, Internhusleie
Jansen, Ken Avdelingsleder +47-22855793 +47-91178980 (mob) ken.jansen@admin.uio.no Ledelse, Bygningsdrift
Johannessen, Leif Johnny Underdirektør +47-91555072 (mob) l.j.johannessen@admin.uio.no Ledelse, Strategi, Utredning, Eiendomsutvikling, Forvaltningsplaner
Kjekshus, Lars Erik Professor +47-22850530 +47 928 38 918 l.e.kjekshus@sosgeo.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Organisasjonsteori, Ledelse, Institusjonell teori, Organisasjon-arbeid-ledelse
Kjelsvik, Ingrid Kontorsjef +47-22840531 ingrid.kjelsvik@ncmm.uio.no Ledelse, Strategi, Økonomistyring, HMS, Forskerstøtte MED
Kjos, Bård Fakultetsdirektør +47-22858240 +47-91897458 (mob) bard.kjos@uv.uio.no Strategi, Ledelse
Kleiva, Karina Administrativ leder +47-22 85 68 27 +47 97 10 64 89 (mob) karina.kleiva@ilos.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Personalledelse
Klokkernes, Torunn Seniorrådgiver +47-22859562 +47-40102431 (mob) torunn.klokkernes@khm.uio.no Konservering, bevaring, museum, ledelse
Knutsen, Unni Seksjonsleiar +47-22855673 +47-95777978 (mob) unni.knutsen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Klassifikasjon, Bibliografisk arbeid, Metadata, Mapping, Ledelse
Langtvet, Anette Seksjonssjef +47-22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Økonomi, Ekstern finansiering, Rekruttering, Personaladministrasjon, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Larsen, Lise Avdelingsleder +47-91737332 (mob) lise.larsen@admin.uio.no Renhold, Ledelse
Linberg, Pål Seksjonssjef +47-22858609 +47-92429852 (mob) pal.linberg@admin.uio.no Ledelse
Lomell, Lars Seksjonssjef +47-22840703 +4792290101 (mob) 92290101 lars.lomell@link.uio.no ledelse, strategi, økonomistyring, prosjektstøtte, personal, forskningsformidling, kunnskapskanalen, digitale læringsomgivelser, audio-visuell formidling, undervisning, organisasjonsutvikling, læringsmiljø.
Låtun, Ann-Christine Alderin Seksjonssjef +47-22856241 +47-95199391 (mob) a.c.a.latun@admin.uio.no Fravær, Ledelse, Honorar, Refusjon, Reise, Lønn
Løland, Solveig Bauge Underdirektør +47-22858056 s.b.loland@uv.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Strategi, Eiendomskoordinator
Mardal, Lill Rasmussen Underdirektør +47-22840033 +47-46616053 (mob) l.r.mardal@usit.uio.no Ledelse
Melhuus, Åsne Avdelingsleder +47-95111307 (mob) asne.melhuus@admin.uio.no Innkjøp, Anskaffelser, Eiendomsavdelingen, Ledelse, Bestillingssystemet
Mjørlund, Lise Paulsrud Seniorrådgiver +47-22845668 +47-90252584 (mob) l.p.mjorlund@admin.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Samfunnskontakt, Taler, Kronikker, Koordinering, Ledelse
Munthe-Kaas, Erik Underdirektør +47-99206503 (mob) erik.munthe-kaas@admin.uio.no Prosjektledelse, Ledelse, Økonomistyring, Byggesaker
Nebb, Hilde Irene Visedekan for innovasjon og internasjonalisering +47-22845308 +47-41552925 (mob) h.i.nebb@medisin.uio.no Ledelse, Molekylær ernæring, Næringsstoffer, Metabolisme, energibalanse, Livsstilssykdommer, Diabetes og hormoner, Livsvitenskap
Nes, Ann Hilde Seksjonssjef +47-22856338 +47-93017100 (mob) a.h.nes@mn.uio.no økonomistyring, Ledelse, virksomhetsstyring, analyse
Nielsen, Reidunn Terese Økonomisjef +47-22857742 +47-41457902 (mob) r.t.nielsen@admin.uio.no Ledelse, Økonomi, Budsjett, Økonomistyring, Eiendomsavdelingen
Nilsen, Anne-Gunn Thyrum Seksjonssjef +47-22845044 22845077 a.g.t.nilsen@medisin.uio.no Ledelse, Administrativ ledelse, Utdanning, Studieadministrasjon
Nordby, Marianne Avdelingsleder +47-22856233 +47-91690769 (mob) marianne.nordby@admin.uio.no Ledelse, Sykefravær, Foreldrepermisjon, NAV-refusjoner
Oftedal, Lars IT-direktør +47-22852520 +47-95029973 (mob) lars.oftedal@usit.uio.no Ledelse
Olofsson, Anna Maria Seksjonssjef +47-22850689 a.m.olofsson@medisin.uio.no Ledelse, Strategi, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskerstøtte MED
Olsen, Rune Gruppeleder +47-22852924 +47-40214714 (mob) rune.olsen@usit.uio.no Ledelse, Prosjektledelse, Drift, Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, Ticketsystem, Request Tracker, RT, RPA, Robot Process Automation
Os, Ingrid Professor +47-22845327 +47-93023337 (mob) ingrid.os@medisin.uio.no Ledelse
Rasmussen, Live Leder +47-90066138 live.rasmussen@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse
Robøle, Anita Seksjonssjef +47-22845849 99011171 (mob) anita.robole@medisin.uio.no Ledelse, Administrasjon
Rustad, Heidi Nestleder +47-45861350 (intern nr. 31499) (mob) b.h.rustad@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Utvikling, Publikumstjenester
Sandberg, Anita Direktør HMS og beredskap +47-90614459 (mob) anita.sandberg@admin.uio.no Strategi, Ledelse, Arbeidsmiljø, HMS, Beredskap, Organisasjonsutvikling
Skedsmo, Guri Førsteamanuensis +47-22857622 guri.skedsmo@ils.uio.no Styring av skolen, evaluering, ledelse
Skogen, John Direktør +47-90912252 (mob) john.skogen@admin.uio.no Ledelse, Eiendomsutvikling
Skonnord, Anne-Gry Seksjonsleiar +47-22856980 +47-95177689 (mob) a.g.skonnord@ub.uio.no Bibliotek, Publikumsarbeid, Publikumstjenester, Ledelse
Skramstad, Tone Kontorsjef +47-22858646 +47-93092281 (mob) tone.skramstad@fys.uio.no Ledelse, Administrasjon, Nettredaktør
Snickare, Lotta Karin Seniorrådgiver +47 948 53 365 l.k.snickare@mn.uio.no Kjønn, Organisasjon, Kjønnsforskning, Forskningsformidling, Ledelse, Maskulinitet, Likestilling, Bedriftsøkonom, Demokrati
Solem, Frank Seksjonssjef +47-22852756 +47-45003727 (mob) frank.solem@usit.uio.no Apache, PHP, Resin, Jboss, MySql, www-drift, ledelse
Stene, Kristin Fossum Seksjonsleder +47-22855548 +47-92433392 (mob) k.f.stene@admin.uio.no Ledelse, Strategi, Internasjonalt samarbeid
Stokke, Knut Tore Kontorsjef +47-22850509 +47-91702320 (mob) k.t.stokke@medisin.uio.no Ledelse, Strategi, Adminstrativ ledelse, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring, Økonomistyring
Storaas, Torborg Avdelingsleder +47-40873066 (mob) torborg.storaas@admin.uio.no Personal, HMS, Fravær, Ansettelser, Ledelse, Eiendomsavdelingen
Teigland Helgesen, Linda Administrasjonssjef +47 922 15 890 (mob) l.t.helgesen@medisin.uio.no Ledelse, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring, HMS, Administrativ ledelse
Tennøe, Liv Dalen Seksjonssjef +47-48247191 (mob) l.d.tennoe@admin.uio.no Strategi, Kommunikasjon, Ledelse
Thorstensen, Arvid Seksjonssjef +47-41567417 (mob) arvid.thorstensen@admin.uio.no Ledelse, Vedlikeholdsplaner, Tilstandsvurdering, Bygningsteknikk
Thrap-Meyer, Tone E. Avdelingsleder +47-22844420 +47-92812091 (mob) t.e.thrap-meyer@admin.uio.no Ledelse, Budsentralen
Tiplic, Dijana Professor +47-22854318 dijana.tiplic@ils.uio.no Læring, Utdanningsledelse, Ledelse, Organisasjonsteori
Tveitan, Ragnhild Sverdrup Prosjektleder +47-22841027 +47-91132645 (mob) r.s.tveitan@admin.uio.no Ledelse, Lønn, Regelverk
Valentinsen, Kristin S Avdelingsleder +47-22844817 +47-95999178 (mob) k.s.valentinsen@admin.uio.no Renhold, Ledelse, Renholdsoperatør
Vartdal, Frode Dekan +47-22845322 +47-99700152 (mob) frode.vartdal@medisin.uio.no Ledelse, Multippel sklerose, Immunologi, Sentralnervesystemet, Transplantasjonsimmunologi, Autoimmunitet
Vivekananthan, Vivetharan Avdelingsleder +47-92891063 (mob) vivetharan.vivekananthan@admin.uio.no Renhold, Ledelse
Vold-Sarnes, Bjørnar Leder +47-22856302 +47-90851931 (mob) bjornar.vold-sarnes@admin.uio.no Ledelse, Rådgivning
Wedervang, Jon Ingvar Senioringeniør +47-22851251 +4792020160 (mob) j.i.wedervang@medisin.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Budsjettering, Anskaffelser, HMS