Personer med emneord «HR-system»

Navn Telefon E-post Emneord
Adamiec-Fidjeland, Maria Teresa Seniorkonsulent +47 22851670 m.t.adamiec-fidjeland@nhm.uio.no Forskningsadministrasjon, Økonomi, Basware, Innkjøper, Kontrakter, ePhorte, HR-system
Bakken, Marie Cecilie Rådgiver +47 22850508 + 47 91609141 m.c.bakken@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Ecklund, Heidi Falch Seniorrådgiver +47 22859227 +47 90730348 (mob) +47-90730348 h.f.ecklund@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Frydendal, Mette Seniorrådgiver +47 22845319 +47 91657772 (mob) mette.frydendal@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, HR-system, Veiledning, Rådgivning, Regelverk
Gislerud, Elin Rådgiver +47 22851564 elin.gislerud@medisin.uio.no Personaladministrasjon, ansettelser, rekruttering, HR regelverk, HR-system
Haakstad, Eirik Underdirektør +47 22859331 +47 95701101 (mob) eirik.haakstad@jus.uio.no Ledelse, Organisasjonsutvikling, HR-system, Valg, Fakultetsstyret
Jakobsen, Elena Rådgiver +47 22857357 48069717 elena.jakobsen@mn.uio.no Økonomi, Budsjett, Regnskap, Rapportering, Basware, HR-system, Oracle
Jozelic, Jasna Rådgiver +47 22842071 jasna.jozelic@nchr.uio.no Forskningsadministrasjon, prosjektadministrasjon, CRIStin, Rekruttering, HR-system, Menneskerettigheter og religion, Menneskerettigheter og konflikt, kulturelt mangfoldt
Kristiansen, Thoril Seniorrådgiver +47 22844699 thoril.kristiansen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system, HMS
Nabi, Zahida Rådgiver +47 22851351 zahida.nabi@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Nikolaisen, Mija Rådgiver +47 22844687 mija.nikolaisen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Rockwell, Susan Rådgiver +47 22850507 susan.rockwell@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Shanmugam, Sugumaran Rådgiver +47 22856216 sugumaran.shanmugam@admin.uio.no Lønnskjøring, HR-system, SAPDFØ
Westgaard, Ellen Elisabeth Seniorkonsulent 67968854 e.e.westgaard@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Innkjøp, Fakturabehandling, Refusjoner, Reiseregning, Økonomi, Cristin, IT-støtte til forskning, Nettpublisering, HR-system, Studieadministrasjon