English version of this page

Styret

SUMs styre består av representanter fra samarbeidende fakulteter ved Universitetet i Oslo og eksterne institusjoner. Det nåværende styret er utnevnt fra 1. juli 2021 til 1. juli 2025.

Styreleder

Styremedlemmer

Varamedlemmer

Publisert 6. sep. 2011 13:25 - Sist endret 9. aug. 2021 13:52