Personer med emneord «tilrettelegging»

Navn Telefon E-post Emneord
Aarrestad, Alexander Schmidt Rådgiver +47 22859853 a.s.aarrestad@jus.uio.no studieveiledning, forkunnskapskrav, tilrettelegging, studiestart, plagiat, formelle feil, si-fra, Veiledning
Aune, Oda Asbjørnsen I permisjon frem til august 2023 Studieadministrasjon, Studieveiledning, Semesterstart, Tilrettelegging
Austdal, Linda Seniorkonsulent +47 22858018 linda.austdal@uv.uio.no Studieadministrasjon, tilrettelegging
Bornhoffer, Erlend Studiekonsulent for fleksibel læring 228 57751 97 63 18 37 (mob) erlend.bornhoffer@ifikk.uio.no Tilrettelegging, Digitale læringsressurser, Canvas, Leganto
Colbjørnsen, Øyvind Seniorkonsulent +47 22855178 oyvind.colbjornsen@stv.uio.no Internasjonale studier, Veiledning, Opptak master, Fritt ord, Ephorus, Urkund, Eksamen master, Godkjenning, Tilrettelegging
Corell, Hilde Johansen Førstekonsulent +47 22844162 h.j.corell@sv.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon, Eksamensavvikling, Tilrettelegging
Dalseth, Kirsti Ales Avdelingsleder +47 22850476 936 00 036 k.a.dalseth@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Bachelor, Tilrettelegging, Internasjonalisering, Emner, Kvalitetssikring, InterAct, Kjemi, Materialvitenskap og -teknologi, Studiekvalitet, Studiestart
Edvardsen, Pål Seniorkonsulent +47 22855552 92040135 pal.edvardsen@mn.uio.no Studieadministrasjon, digital eksamen, Digital Learning Environments, Canvas, Tilrettelegging
Egenberg, Lise Rådgiver +47 22857925 lise.egenberg@admin.uio.no Tilrettelegging, læringsmiljø, Veiledning, Rådgivning
Hansen, Anne-Lise Siljeholm Seniorrådgiver +47 22858093 +47 48276884 (mob) a.l.s.hansen@mn.uio.no Undervisningsplanlegging, Studieadministrasjon, Studieplaner, FS, Tilrettelegging, Opptak
Hyldmo, Kirsti Seniorrådgiver +47 22854299 kirsti.hyldmo@ils.uio.no Lektorprogrammet, Universitetsskolesamarbeidet, Studiekvalitet, Studieveiledning, Tilrettelegging, Utveksling
Karjalainen, Veronica Hannele Rådgiver +47 41287871 (mob) v.h.karjalainen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Fagprøven, medisinstudiet, Tilrettelegging
Leirfall, Jonas Eide Seniorkonsulent +47 22852284 j.e.leirfall@odont.uio.no Studieveiledning, Permisjon, Tilrettelegging, Vitnemål og -seremoni, Si-fra
Løvdal, Pauline Østland Seniorkonsulent +47 22850303 p.o.lovdal@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Læringsmiljø, Tilrettelegging
Nguyen, Thao Elizabeth Rådgiver +47 22855551 t.e.nguyen@admin.uio.no Veiledning, Tilrettelegging, Mentorordningen
Nortvedt, Helene Alice Vestad Førstekonsulent h.a.v.nortvedt@medisin.uio.no Administrasjon, Arrangementer, Tilrettelegging, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Petterson, Sofia White Førstekonsulent +47 22850418 s.w.petterson@media.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisningsplanlegging, Eksamen, Eksamensplanlegging, Utveksling, Internasjonalisering, Tilrettelegging
Raae Vinge, Heidi Seniorkonsulent +47 22859854 h.r.vinge@jus.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent, Undervisningsplanlegging, Eksamen, Tilrettelegging, Sensur
Rotlid, Preben Reinaas Seniorkonsulent p.r.rotlid@econ.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Semesterstart, Tilrettelegging, master's programme
Sandlie, Irene Personaldirektør +47 22857472 +47 41680540 (mob) irene.sandlie@admin.uio.no Regelverk, Strategi, Tilrettelegging
Santelmann, Kaja Seniorkonsulent +47 22850065 kaja.santelmann@jus.uio.no Studieadministrasjon på IKRS, Eksamen, Fritt sammensatt bachelor, Gradsfangst, Vitnemål, Tilrettelegging, Sensur
Thorn, Christian Seniorkonsulent +47 22858475 christian.thorn@fys.uio.no Studieadministrasjon, Timeplanlegging, Undervisningsplanlegging, EpN, Læringsmiljø, Tilrettelegging, Canvas