Personer med emneord «rekruttering»

Navn Telefon E-post Emneord
Arntsen, Borghild M Seniorrådgiver +47 22845806 b.m.arntsen@medisin.uio.no Forskerlinjen, Forskningsadministrasjon, Rekruttering, Opptak, Eksamen
Bakken, Marie Cecilie Rådgiver +47 22850508 + 47 91609141 m.c.bakken@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Berg-Eriksen, Karoline Rådgiver +47 22844680 karoline.berg-eriksen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Arbeidsrett, Ansettelser, Regelverk
Berge, Eli Seniorrådgiver +47 22852497 +47-95924675 elibe@ifi.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Rekruttering, Forskningsformidling
Boncuk, Esra Rådgiver +47 22858218 esra.boncuk@iped.uio.no Studieadministrasjon, Kvalitetssystemet for studier, Internasjonaliseringsarbeid, Rekruttering, Omdømmebygging, Teamleder for masterstudier, Nettsider
Brånå, Thomas Rådgiver +47 22856374 thomas.brana@nhm.uio.no Personaladministrasjon, HR, Permisjon, Ansettelse, Fravær, Fratredelse, Rekruttering, Lønn, Pensjon
Ecklund, Heidi Falch Seniorrådgiver +47 22859227 +47 90730348 (mob) +47-90730348 h.f.ecklund@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Egenberg, Gitte Kontorsjef +47 22858987 gitte.egenberg@sum.uio.no Årsplan, Rekruttering, Årsrapport, Adminstrativ ledelse, Rapportering
Ekroll, Eva Michelsen Seniorrådgiver +47 22854477 +47 97538447 e.m.ekroll@mn.uio.no Kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Rekruttering
Eliassen, Kristin Broch Avdelingsleder +47 22852834 krishbr@ifi.uio.no Rekruttering, Studieveiledning, Innpassingsopptak, Studieadministrasjon
Feltham, Andrew John Kontorsjef +47 22858936 +47 90520426 a.j.feltham@stk.uio.no Administrativ ledelse, Rekruttering, Strategi, Forskningsadministrasjon, Personvern, Kommunikasjon, Økonomi
Frydendal, Mette Rådgiver +47 22855218 +47 91657772 (mob) mette.frydendal@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, HR-system, Veiledning, Rådgivning, Regelverk
Gislerud, Elin Rådgiver +47 22851564 elin.gislerud@medisin.uio.no Personaladministrasjon, ansettelser, rekruttering, HR regelverk, HR-system
Gjerstad, Marianne Avdelingsleder +47 22856606 marianne.gjerstad@jus.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering
Gudbrandson, Simen Seniorkonsulent +47 22845279 simen.gudbrandson@psykologi.uio.no Praksis, profesjon, Rekruttering, Studieadministrasjon
Heibreen, Tom Seniorkonsulent +47 22851922 +47 90660784 tom.heibreen@khm.uio.no Administrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Rapportering, Innkjøp, Brukerstøtte
Henriksen, Ellen Karoline Professor +47 22857886 e.k.henriksen@fys.uio.no Fysikkdidaktikk, Lærerutdanning, lektorutdanning, Naturfagdidaktikk, rekruttering, utdanningsvalg
Hjelmesæth , Ida Administrativ leder +47-22858701 +47-97571833 ida.hjelmesath@arena.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Personalledelse, Rekruttering, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Årsplan
Horgen, Marianne Seniorkonsulent +47 22854124 marianne.horgen@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Johnsrud, Mette Rådgiver +47-22842203 +47-45240295 mette.johnsrud@its.uio.no Webredaktør, kommunikasjon og formidling, rekruttering, profilering, pressekontakt
Jozelic, Jasna Rådgiver +47 22842071 jasna.jozelic@nchr.uio.no Forskningsadministrasjon, prosjektadministrasjon, CRIStin, Rekruttering, HR-system, Menneskerettigheter og religion, Menneskerettigheter og konflikt, kulturelt mangfoldt
Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47 22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Kleven, Trine Seniorrådgiver +47 95940114 (mob) trine.kleven@medisin.uio.no Prosjektledelse, Rekruttering, Koordinering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, SHE
Kolbjørnsrud, Barbro Rådgiver +4746410287 (mob) barbro.kolbjornsrud@sv.uio.no Arbeidsliv, Alumni, Karriere, Rekruttering, Kommunikasjon
Kristiansen, Thoril Seniorrådgiver +47 22844699 thoril.kristiansen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system, HMS
Langtvet, Anette Seksjonssjef +47 22850585 +47-91819967 anette.langtvet@medisin.uio.no Ledelse, Økonomistyring, Økonomi, Ekstern finansiering, Rekruttering, Personaladministrasjon, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Markussen, Marit Gamst Rådgiver +47 22859758 m.g.markussen@khm.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Administrasjon, Personal
Mosling, Stina Seksjonssjef +47 22845828 +47 93201514 (mob) stina.mosling@medisin.uio.no Rekruttering, organisasjonsutvikling, arbeidsmiljøutvikling, medarbeiderundersøkelser, Arbeidsrett, HR regelverk, HR-administration, Ansettelser, strategiutvikling, endring, omstilling, Ledelse, medbestemmelse, Likestilling, mangfold
Nabi, Zahida Rådgiver +47 22851351 zahida.nabi@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system
Nesteby, Maria Dana Hansen Rådgiver +47 22844686 m.d.h.nesteby@odont.uio.no Personaladministrasjon, rekruttering, HR-regelverk, HR-administrasjon, Ansettelser, Permisjoner, Sykefravær
Nygaard, Hanne Skjølås Rådgiver +47-22855332 h.s.nygaard@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Olsen, Elisabeth Seniorrådgiver +47 22845805 elisabeth.olsen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, HR-system, Rekruttering, Helse, miljø og sikkerhet (HMS), Arbeidsmiljøutvalg (AMU)
Pedersen, Guttorm Rådgiver +47 22854470 +4799473231 (mob) guttorm.pedersen@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Riddervold, Vibeke Christine Rådgiver +47 22856236 v.c.riddervold@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Rockwell, Susan Rådgiver +47 22850507 susan.rockwell@medisin.uio.no Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon, HR-system, Lønn, Personaladministrasjon, Regelverk
Smith-Gahrsen, Rigmor Seniorrådgiver +47 22850311 rigmor.smith-gahrsen@teologi.uio.no HR, HMS, rekruttering
Steenstrup, Marie Rådgiver +47 22858263 marie.steenstrup@uv.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser
Strandberg-Jensen, Bethina Rådgiver +47 22855226 bethina.strandberg-jensen@ilos.uio.no Lederstøtte, LCE, Rekruttering, Twitter
Søreng, Anne Grethe Rådgiver +47 22845968 a.g.soreng@odont.uio.no Rekruttering, Lov og avtaleverk, Ansettelser, Personaladministrasjon, Permisjoner, Sykefravær, HR-regelverk, HR-administrasjon, HR-portal
Trofimova, Svetlana Rådgiver +47 22859226 svetlana.trofimova@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Arbeidsrett, Rekruttering, Regelverk, Ansettelser, Sykefravær, Permisjon
Tverfjell, Tone Iren Seniorkonsulent +47 22855769 t.i.tverfjell@medisin.uio.no Regelverk, Ansettelser, Personaladministrasjon, Rekruttering
Ugletveit, Hedda HR-sjef +47 22851819 +47 90150537 (mob) hedda.ugletveit@nhm.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Tilsetting, Fratredelse, Fravær, Lønn, Permisjon, Pensjon, Opprykk, Likestilling, Partssamarbeid, Medbestemmelse, HR
Villanger, Ilan Dehli Seniorrådgiver +47 22855545 +47 97579295 (mob) 97579295 i.d.villanger@mn.uio.no Veiledning, mestring, trivsel, InterAct, Læringsmiljø, ForVei, glede, motivasjon, studieteknikk, programseminar, gruppefasilitator, foredragsholder, studentrekruttering, rekruttering, kollegaveiledning, samtaleteknikk, studentoppfølging.
Yttersian, Kine Avdelingsleder +47 91166337 kine.yttersian@medisin.uio.no Administrativ ledelse, Forskningsadministrasjon, Økonomistyring, Budsjett, Rekruttering, Regelverk
Ökvist, Kristina Rådgiver +47 22854054 kristina.okvist@admin.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Ansettelser, Fravær, Permisjon
Øvregard, Guro Schmidt Kontorsjef +47 22857186 97748957 g.s.ovregard@econ.uio.no Rapportering, Rekruttering, Budsjett, Årsplan, Personalledelse