Personer med emneord «inspera»

Navn Telefon E-post Emneord
Aasvik, Vivian Førstekonsulent +47 22854705 vivian.aasvik@psykologi.uio.no Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klagebehandling, Begrunnelser, Eksamensavvikling, Studieadministrasjon
Bergh-Johnsen, Hannah Seniorkonsulent +47 22856025 hannah.bergh-johnsen@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klagebehandling, Begrunnelser, Eksamensavvikling
Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 22850418 s.s.bjerkaker@media.uio.no studieadministrasjon, studier, eksamen, FS, Inspera, canvas, nettsider, TP, ePhorte
Brekke, Eleonora Seniorkonsulent +47 22850562 +47 22845045 eleonora.brekke@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, FS, Emner, Eksamen, Inspera, Studieadministrasjon
Brønstad, Petter Førstekonsulent +47 22854815 petter.bronstad@econ.uio.no canvas, inspera, digital eksamen, it i utdanningen, interact, regelverk oblig./eksamen
Corbin, Darrin Joseph Overingeniør - i permisjon d.j.corbin@admin.uio.no Digital eksamen, Digitalt læringsmiljø, Digitale læringsressurser, Inspera, Canvas, LMS, URKUND, Plagiatkontroll
Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Grude, Kristin Schøyen Seniorkonsulent +47 22856630 k.s.grude@uv.uio.no eksamen, studieadministrasjon, vitnemål, Inspera
Johannessen, Hans Joar Overingeniør +47 22856809 +47-95930722 h.j.johannessen@admin.uio.no Eksamen, Inspera, Plagiatkontroll, URKUND
Løvendahl, Lill Kathrine Seniorkonsulent +47 22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Inspera, Emner, FS, Canvas, Opptak, eBilag
Mjøen, Mari Elisabeth Seniorkonsulent +47 22845047 m.e.mjoen@medisin.uio.no Eksamen, Inspera, FS, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak
Neset, Birthe Seniorkonsulent +47 22850563 birthe.neset@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Inspera, Opptak
Stensvik, Karoline Rådgiver +47 22856222 +47 40238846 (mob) karoline.stensvik@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Inspera
Sydhagen, Petter Bogen Overingeniør +47 22856803 p.b.sydhagen@admin.uio.no Eksamen, Plagiatkontroll, URKUND, Inspera, Canvas