Personer med emneord «budsjettering»

Navn Telefon E-post Emneord
Aastorp, Sissel Trude Seniorrådgiver +47 22850514 +47 95766211 (mob) +4795766211 s.t.aastorp@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, EU, Regelverk, prosjektstøtte, Cristin, datalagring, Budsjettering, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM, Verneombud, LAMU, Personvern i forskning, Kvalitetssystem, lokalt hovedverneombud
Bergh, Marius Økonomirådgiver 22 85 89 77 marius.bergh@sum.uio.no Økonomistyring, Rapportering, Budsjettering, EFP
Jensen, Trude Seksjonssjef +47 22858648 95975105 trude.jensen@hf.uio.no Økonomistyring, analyser, rapportering, budsjettering
Landa, Karen Drabløs Seniorkonsulent +47 22855135 k.d.landa@hf.uio.no Prosjektøkonomi, Budsjettering, Økonomirapporter
Nilsen, Geir Rådgiver +47 22854071 Privat 90608339 geir.nilsen@hf.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Budsjettering, Analyse
Reime, Anita Rådgiver +47 22854490 +47 99313721 anita.reime@mn.uio.no IFI, Njord Senteret, SFF PoreLab, SFU CCSE Center for Computing in Science Education, Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjettering, Rapportering
Roghell, Frode Rådgiver +47 22855426 +4791191321 (mob) frode.roghell@mn.uio.no CEED, Hylleraas, Rosseland, Økonomi, Prosjektøkonomi, Budsjettering, Rapportering
Toft, Geir Sigvat Seksjonssjef +47 93411110 (mob) g.s.toft@sv.uio.no Økonomi, Regnskap, Økonomistyring, Analyser, Rapportering, Budsjettering
Wedervang, Jon Ingvar Senioringeniør +47 22851251 +4792020160 (mob) j.i.wedervang@medisin.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Budsjettering, Anskaffelser, HMS