Personer med emneord «Studiekvalitet»

Navn Telefon E-post Emneord
Christophersen, Heidi Anne Camilla Seniorrådgiver +4722855791 heidi.christophersen@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Evaluering, Statistikk, Opptak, Kvalitetssystem, Regelverk, Studiekvalitet, Analyse, Læringsmiljø
Dragisic, Biljana Seniorkonsulent +47-22855882 biljand@math.uio.no FS, Studieveiledning, Godkjenning, Semesterstart, Pensum, Ph.d., Studiekvalitet, TP, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Disputaser
Fosshaug, Lene Seniorrådgiver +47-22857899 lene.fosshaug@admin.uio.no Strategi, Læringsmiljøutvalget (LMU), Studiekvalitet
Gibbons, Anne Marthe Nilsen Seniorrådgiver +47-22841136 a.m.n.gibbons@admin.uio.no Studiekvalitet, Strategi
Halle, Yvonne Rådgiver +47-22856346 +47 98499208 yvonne.halle@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Emner, Nettsider, Læringsmiljø, Studieplaner
Hertzenberg, Mari Johanne Bordal Studiekonsulent for idéhistorie, antikk kultur og klassiske språk (i permisjon) +47 22 85 76 39 m.j.b.hertzenberg@ifikk.uio.no Latin, Gresk, Idéhistorie, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet, Emner
Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47-22856334 ina.hodnebrug@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, HMS, Studiekvalitet, Programseminar
Jenssen, Venke Seniorrådgiver +47-22844658 +47-22844650 ekspedisjonen venke.jenssen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Web publishing, Studiekvalitet, Studieplaner, Eksamen
Kiil, Maiken Bjerga Førstekonsulent +47-22854003 m.b.kiil@sosgeo.uio.no Bachelor, Studieveiledning, Studiekvalitet, Eksamen, Samfunnsgeografi, Studieadministrasjon
Lindemann, Hanne Katrine Studieleder 22 85 84 36 h.k.lindemann@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Mottak av studenter, Kompetansesamtale, Studiekvalitet
Måseidvåg, Liv Tone Seniorkonsulent +47-22856008 l.t.maseidvag@sv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Godkjenning, ePhorte
Olsen, Morten Slind Seniorkonsulent +47-22859428 m.s.olsen@jus.uio.no Eksamen, Opptak, Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning
Omberg, Hilde (i permisjon) Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet, Eksamen, Fronter
Røine, Linda Kristin Seniorrådgiver +47-22844652 l.k.roine@medisin.uio.no Studiekvalitet, Eksamen, Studieplaner, Studieadministrasjon, Undervisning
Rørtveit, Torill Rådgiver +47-22857348 torill.rortveit@ibv.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Godkjenning, Studiekvalitet, Opptak, Studieadministrasjon
Skjerve, Ingunn I permisjon studieadministrasjon, studiekvalitet, opptak
Sletten, Line Seksjonssjef +47-22855752 line.sletten@uv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet
Stavik-Døvle, Grete Rådgiver +47-22856423 grete.stavik-dovle@fys.uio.no Studieveiledning, Utveksling, Godkjenning, Studieplaner, Studiekvalitet, Studieadministrasjon, Opptak
Sverre, Kaya Teamleder - Enhet for studiestøtte 22854353 k.a.sverre@medisin.uio.no Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Undervisning
Thorsen, Linn Anette Studiekonsulent for kunsthistorie og visuelle studier 22856171 l.a.thorsen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Studiekvalitet, Kunsthistorie, Emner
Tollerud, May Maria Studieleder +47-22 85 49 05 +47-45 50 30 50 (mob) m.m.tollerud@iln.uio.no Studiekvalitet, Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Wium, Kristin Seniorrådgiver +47-22851572 kristin.wium@medisin.uio.no Studiekvalitet, Studieadministrasjon, undervisning, Studieplaner