Personer med emneord «Ressurser energi og miljø»

Navn Telefon E-post Emneord
Asheim, Geir B. Professor +47-22855498 g.b.asheim@econ.uio.no Vekst og utvikling, Ressurser energi og miljø, Adferd informasjon og strategi, Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi
Bjerkholt, Olav Professor emeritus +47-22855138 olav.bjerkholt@econ.uio.no Ressurser energi og miljø, Samfunnsøkonomi
Brekke, Kjell Arne Professor +47-22841169 48295384 (mob) 48295384 k.a.brekke@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd, Adferd informasjon og strategi
Coelli, Federica Stipendiat federica.coelli@econ.uio.no Ressurser energi og miljø, utviklingsøkonomi, Samfunnsøkonomi
Framstad, Nils Christian Førsteamanuensis +47-22855151 n.c.framstad@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Penger kreditt og finans, Matematikk, Ressurser energi og miljø
Førsund, Finn Professor emeritus +47 22855132 finn.forsund@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø
Harstad, Bård Professor 22856052 bardh@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Økonomisk politikk, Politisk økonomi, Spillteori, Ressurser energi og miljø
Hoel, Michael Professor emeritus +47-22858387 +47-90045402 (mob) m.o.hoel@econ.uio.no Ressurser energi og miljø, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Holtsmark, Katinka Kristine Postdoktor - Økonomisk institutt +47-22844021 k.k.holtsmark@econ.uio.no Vekst og utvikling, Ressurser energi og miljø, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Laiho, Tuomas Postdoktor tuomas.laiho@econ.uio.no Ressurser energi og miljø, Samfunnsøkonomi, Næring marked og konkurranse
Lund, Diderik Professor Emeritus diderik.lund@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Økonomisk politikk, Penger kreditt og finans, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd
Moene, Karl Ove Professor +47-22855130 k.o.moene@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Vekst og utvikling, Økonomisk politikk, Ressurser energi og miljø, Internasjonal økonomi, Inntekt arbeid og velferd
Nesje, Frikk Stipendiat +47 22855259 frikk.nesje@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Politisk økonomi, Ressurser energi og miljø
Nyborg, Karine Professor +47-22857283 karine.nyborg@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd, Adferd informasjon og strategi, Økonomisk politikk
Pauls, Anna Stipendiat anna.pauls@econ.uio.no Behavioral Economics, Ressurser energi og miljø, Spillteori, Samfunnsøkonomi
Piacquadio, Paolo Giovanni Førsteamanuensis +47-22857237 p.g.piacquadio@econ.uio.no Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd, Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Adferd informasjon og strategi, Vekst og utvikling
Traeger, Christian Professor +47-22855137 christian.traeger@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø, Økonomisk politikk
von der Fehr, Nils-Henrik M. Professor +47-22855140 +47-90997582 (mob) nhfehr@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø, Næring marked og konkurranse, Økonomisk politikk