Personer med emneord «Litteratursøk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bergstrøm, Rebecca Josefine Five Univ.bibliotekar +47 22859306 +47 975 13 724 r.j.f.bergstrom@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Databaser, E-bøker, Rettskilder, Litteratursøk, Rettsvitenskap, Forskningsstøtte, Kurs
Brente, Iselin Løchen Spesialbibliotekar +47 22854224 i.l.brente@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Katalogisering
Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar +47 23074428 ellen.christophersen@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, EndNote, Rikshospitalet
Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47 22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Deichman-Sørensen, Marte Birkeland Univ.bibliotekar +47 22859709 m.b.deichman-sorensen@ub.uio.no Rettsvitenskap, Utvikling, Undervisning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Forskning, Forskningsstøtte, Rettsteknologi, Legal technology, Legal research, Bibliotek
Flaatten, Hilde Iren Spesialbibliotekar +47 23074422 h.i.flaatten@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Ullevål sykehus
Flaten, Lars Andre Univ.bibliotekar +47 22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Fjernlån
Hestnes, Toril Marie Spesialbibliotekar +47 22117591 +47 94499677 t.m.hestnes@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, EndNote, Ullevål sykehus
Isachsen, Marie Susanna Spesialbibliotekar +47 23027081 m.s.isachsen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Ullevål sykehus
Karlsen, Glenn Hovedbibliotekar - Permisjon Bibliotek, EndNote, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning
Kleven, Gunn Terese Spesialbibliotekar +47 23074427 g.t.kleven@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Kosberg, Kristin Spesialbibliotekar +47 22858019 +47-91153912 kristin.kosberg@ibsen.uio.no Bibliotek, Ibsen, Det virtuelle Ibsen-senteret, Digital humaniora, Den internasjonale Ibsen-bibliografien, Veiledning, Undervisning, Litteratursøk, Metadata, Ibsen Studies
Lagem, Vibeke Lowzow Hovedbibliotekar +47 22850156 +47 91827429 (mob) v.l.lagem@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Lån, Veiledning
Løken, Fredrik Spesialbibliotekar +47 22859883 fredrik.loken@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk
Neghabat, Nazanin Sadat Sekretær nazaninn@student.ilos.uio.no Bibliotek, Veiledning, Tilvekst, Akkvisisjon, Lån, Litteratursøk
Neverdal, Randi Cathinka Univ.bibliotekar +47 22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kurs, Veiledning, Klassifikasjon, Utstillinger
Skagen, Therese Skarås Hovedbibliotekar +47 93805142 (mob) 93805142 t.s.skagen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Rikshospitalet
Skattebu, Julie Hovedbibliotekar +47 22119264 julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Veiledning, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47 22852192 +4745243100 (mob) s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Undervisning, Litteratursøk, Lån, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Strømme, Hilde Univ.bibliotekar +47 23074423 hilde.stromme@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, Rikshospitalet
Vinger, Siri Margrethe Cecilie Hovedbibliotekar +47 22859734 s.m.c.vinger@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Innkjøp, Litteratursøk, Klassifikasjon
Werner, Tarjei Fiskergård Spesialbibliotekar +47 23074479 t.f.werner@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Undervisning, EndNote, Rikshospitalet
Westbye, Hilde Avdelingsleder +47 22859888 hilde.westbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk
Ødegaard, Marte Univ.bibliotekar +47 23074429 marte.odegaard@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, systematiske kunnskapsoppsummeringer, EndNote, kildebruk, referering, Veiledning, Undervisning, Rikshospitalet
Østbye, Sigrid Elisabeth Univ.bibliotekar +47 22859879 s.e.ostbye@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Referanseverktøy, Litteratursøk