Personer med emneord «Linux»

Navn Telefon E-post Emneord
Andresen, Kjell Senioringeniør +47-22852837 +47-91326180 (mob) kjell.andresen@astro.uio.no IT-drift, Linux, windows, lagring, nett
Brun, Eskil Senioringeniør +47-22852436 +47-90625406 (mob) eskil@ifi.uio.no Linux
Forsbring, Morten Werner Gruppeleder +47-22852893 +47-90039290 (mob) werner@usit.uio.no hostmaster, linux, høytilgjengelighet, DNS, prosjektledelse, IPv6, nettverk, virtualisering, datarom, backup, lagring
Guerrero, Rafael Martinez Sjefingeniør +47-22840091 +47-99256907 (mob) r.m.guerrero@usit.uio.no PostgreSQL, databaser, replication, tuning, linux, SQL, bash, pl/pgsql, cfengine, cert, database security, high availability, system integration, python, monitoring, zabbix, elasticsearch, pgbackman, zabbix-cli, logstash, kibana, automation
Høgås, Thor Overingeniør +47 480 89 725 thor.hogas@usit.uio.no Linux, VMware, Horizon, Ansible, SaltStack, TSD
Høisveen, Daniel Senioringeniør +47-22852935 daniel.hoisveen@usit.uio.no OS X, Linux, AirWatch, Mobilitet, Android, iOS
Johansen, Ståle Askerød Senioringeniør +47-22852858 +47-97096633 (mob) s.a.johansen@usit.uio.no ITIL, Windows, Overvåkning, Configuration Management, Linux, Perl, Drift, IT-sikkerhet, Unix, CERT, Utvikling, Policy Management
Pedersen, Kjell Thomas Senioringeniør +47-22852758 +47-92659939 (mob) k.t.pedersen@usit.uio.no web, linux, drift
Thiele, Sari Senioringeniør +47-22840053 +47-40084077 (mob) sari.thiele@usit.uio.no PostgreSQL, databaser, replication, tuning, SQL, database security, pl/pgsql, xdb, cfengine, Linux, bash
Vaade, Kai Senioringeniør +47-22840158 +47-92839551 (mob) kai.vaade@usit.uio.no Cerebrum, Brukeradministrasjon, bofh, Linux, IT-tjenester
Zouain, Estephan Overingeniør +47-22840143 +47-98452086 (mob) estephan.zouain@usit.uio.no Cerebrum, Linux, Drift