Personer med emneord «Kontraktsrett»

Navn Telefon E-post Emneord
Alvik, Ivar Professor +47 22859437 ivar.alvik@jus.uio.no Kontraktsrett, Forvaltningsrett, Voldgiftsrett (norsk og internasjonal), Petroleumsrett, Folkerett, Internasjonal investeringsrett
Bergsåker, Trygve Professor - instituttleder +47-22859703 trygve.bergsaker@jus.uio.no Kontraktsrett
Blandhol, Sverre Professor 900 37 326 sverre.blandhol@jus.uio.no Kontraktsrett, Forhandlinger, Etikk, Retorikk, Tvisteløsning, Miljørett, Europarett
Bruserud, Herman Førsteamanuensis +47-22859705 herman.bruserud@jus.uio.no Kjøpsrett, Tingsrett, Avtalerett, Enterpriserett, Erstatningsrett, Kontraktsrett
Bygrave, Lee Andrew Professor +47-22859339 l.a.bygrave@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Internasjonal privatrett, Kontraktsrett
Christoffersen, Margrethe Buskerud Førsteamanuensis +47-22859735 +47-91864768 m.b.christoffersen@jus.uio.no Kontraktsrett, Selskapsrett, Sivilprosess
Cordero-Moss, Giuditta Professor +47-22859737 g.c.moss@jus.uio.no Internasjonal privatrett, Kontraktsrett
Eftestøl-Wilhelmsson, Ellen Professor i sivil- og handelsrett, dr. juris + 358 9 19123389 ellen.eftestol-wilhelmsson@helsinki.fi Sjørett, Kontraktsrett, Transportrett, Agent- og mellommannsrett, Norden
Fiskerstrand, Beate Stipendiat +47-22859633 beate.fiskerstrand@jus.uio.no Kontraktsrett, Tredjemannsvern, Komparativ rett, Formuerett, Sjørett, Rettsøkonomi, Erstatningsrett
Høgberg, Alf Petter Professor +47-22859487 +47-48102799 (mob) a.p.hogberg@jus.uio.no Rettskildelære, Rettsfilosofi, Kontraktsrett, Avtalerett, Allmenn rettsteori, Forvaltningsrett, Strafferett
Irgens-Jensen, Harald Førsteamanuensis +47-22859357 hlirgens@jus.uio.no Erstatningsrett, Avtalerett, Kontraktsrett, Immaterialrett, Komparativ rett, Rettsinformatikk
Kaasen, Knut Professor +47-22859773 knut.kaasen@jus.uio.no Energi, Petroleumsrett, Tredjemannsvern, Kontraktsrett
Kjørven, Marte Eidsand Førsteamanuensis +47-22859328 m.e.kjorven@jus.uio.no obligasjonsrett, forbrukerrett, Finansmarkedsrett, Kontraktsrett, Erstatningsrett
Lilleholt, Kåre Professor +47-22859604 kare.lilleholt@jus.uio.no Kontraktsrett, Formuerett, Europarett
McGillivray, Kevin Stipendiat kevin.mcgillivray@jus.uio.no Rettsinformatikk, Kontraktsrett, Offentlige anskaffelser, data protection
Novović, Miloš +47-22859609 milos.novovic@jus.uio.no Immaterialrett, Kontraktsrett, Personvern, Voldgiftsrett (norsk og internasjonal)
Rognstad, Ole-Andreas Professor +47-22859551 o.a.rognstad@jus.uio.no Avtalerett, Kontraktsrett, Immaterialrett, Markedsrett, Europarett, Konkurranserett
Rumpf, Julius Stipendiat +47-22859639 +47-46221706 julius.rumpf@jus.uio.no Energirett, EU-rett, indre energimarked, Network codes, kontraktsrett, fornybar energi, konkurranserett
Scheel, Georg gjesteforsker +47 91535602 georg.scheel@jus.uio.no Sjørett, Petroleumsrett, Kontraktsrett
Selvig, Erling Professor emeritus 22859745 906 874 99 erling.selvig@jus.uio.no Kontraktsrett, Sjørett, Petroleumsrett, Europarett
Simonsen, Lasse Professor +47-22859702 lasse.simonsen@jus.uio.no Kontraktsrett
Solvang, Trond Professor +47-228 59672 +47-915 35 608 (mob) trond.solvang@jus.uio.no Kontraktsrett, Erstatningsrett, Sjørett, Rettsfilosofi, Exfac, Tvisteløsning, Voldgift, Idrettsjus
Torvund, Olav Professor +47-22850095 +47-90121357 (mob) olav.torvund@jus.uio.no Rettsinformatikk, Immaterialrett, Avtalerett, Formuerett, Immaterialrett, Kjøpsrett, Kontraktsrett, obligasjonsrett, Rettsinformatikk
Woxholth, Geir Professor +47-22859766 +47-90201525 (mob) geir.woxholth@jus.uio.no Voldgiftsrett (norsk og internasjonal), Foreningsrett, Kontraktsrett, Avtalerett, Stiftelsesrett
Ørstavik, Inger Berg Førsteamanuensis +47-22859539 i.b.orstavik@jus.uio.no Sivilprosess, Konkurranserett, Kontraktsrett, Immaterialrett, Tvisteløsning