Personer med emneord «Klinisk barne- og ungdomspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Fjeldheim, Heidi Ph.d.-kandidat heifjel@student.sv.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, psykoterapi, Traumelidelser og dissosiasjon
Fjermestad, Krister Westlye Professor +47 22845211 94201947 k.w.fjermestad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Fredriksen, Eivor Førsteamanuensis eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Grova, Bjørg Emeritus 924 59 859 bjorg.grova@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Jensen, Tine Professor +47 22845222 tine.jensen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Johns, Unni Tanum Emeritus +47 22845098 u.t.johns@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Kirchhofer, Solveig Melanie Stipendiat s.m.kirchhofer@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, søsken
Martinsen, Kristin Førsteamanuensis +47 22845106 99586031 kristin.martinsen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Forebygging
Mauseth, Tori Førstelektor +47 22845353 +47 92084295 (mob) torimau@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Moe, Vibeke Utdanningsleder +47 22845225 vibeke.moe@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Nymoen, Katarina Ph.d.-kandidat katarinadn89@gmail.com Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Severinsen, Linda Ph.d.-kandidat Linda.Severinsen@sshf.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, familie
Tjersland, Odd Arne o.a.tjersland@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Vrabel, KariAnne Førsteamanuensis 979 56 040 karianne.vrabel@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, psykoterapi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Waaktaar, Trine Professor +47 22845041 trine.waaktaar@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi