Personer med emneord «HMS»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Espen Lyng Seniorrådgiver +47 22845801 e.l.andersen@medisin.uio.no Økonomistyring, Regnskap, Rapportering, Verneorganisasjon, Budsjett, LAMU, Økonomi, HMS
Andersen, Monica Ahlbom Seniorkonsulent +47 22844692 m.a.andersen@medisin.uio.no Administrasjon, HMS, Verneombud
Andersson, Katja Elisabeth Rådgiver +47 22852712 katjaa@ifi.uio.no HMS, Kommunikasjon
Antoun, Selvea Rådgiver +47 22855469 40302561 selvea.antoun@kjemi.uio.no HMS, HMS-retningslinjer, risikovurdering, CLP/REACH/Regelverk, undervisning, kjemikaliehåndtering, LAMU, vernerunder, laboratoriesikkerhet, EcoOnline, rådgivning
Arntzen, Anne Margit Administrativ leder +47-22857398 +47-90176081 (mob) A.M.Arntzen@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Personaladministrasjon, HMS, Økonomi, Strategi, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Budsjett, Forskningsadministrasjon
Badivuku, Krenar Seniorrådgiver +47 22851704 +47 92847550 (mob) krenar.badivuku@nhm.uio.no HMS
Bernhardsen, Lars Kontorsjef +47 22856429 +47 99241284 (mob) +47 99 24 12 84 lars.bernhardsen@fys.uio.no Personaladministrajon, Ansettelser, Forskningsadministrasjon, Kontrakter, Utlysninger, Økonomi, HMS, Arbeidsmiljø, Strategi
Bjørland, Liv E Alver Senioringeniør +47 22840527 l.e.a.bjorland@ncmm.uio.no HMS, Byggesaker, Laboratoriekoordinering
Brundtland, Bernt Seksjonssjef +47 22854496 +47 91878816 (mob) bernt.brundtland@hf.uio.no Økonomistyring, IT-støtte til forskning, HMS, Personalledelse, IT-tjenester, Ledelse
Dudzinska, Paulina Natalia Seniorkonsulent +47 22859196 p.n.dudzinska@odont.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Eftevåg, Åshild Maria Kontorsjef +47 22854423 +47 40211930 (mob) (+47) 40211930 a.m.eftevag@ibv.uio.no Personaladministrasjon, HMS, Økonomistyring, Ansettelser
Farbrot, Karoline Rådgiver +47 22844469 karoline.farbrot@hf.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Grosch, Cecil B. Tidemand Seniorrådgiver +47 22857779 c.b.t.grosch@mn.uio.no HMS, Arbeidsmiljøutvalg, HMS nettverk
Haslestad, Annicke Stranda Overingeniør +47 22851517 a.s.haslestad@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Molekylærbiologiske teknikker, HMS, kliniske studier, Analyse, Undervisning, Innkjøper
Hegerstrøm, Kari Amby Røine Rådgiver +47 22859349 +47 93428689 (mob) k.a.r.hegerstrom@jus.uio.no HMS, Beredskap, Krisehåndtering, Brannvern, Adgangsrettigheter, Eiendomsforvaltning, Eiendomskoordinator, Sikkerhet, Politianmeldelser, Flytting, Arbeidsmiljø, LAMU, Arrangementer, Tillitsvalgt, Fagforening, Parat, Smittevern, Korona, Covid-19
Heid, Steinar Seniorrådgiver +47 97592353 (mob) steinar.heid@admin.uio.no HMS, Arbeidsmiljø, HMS-risikostyring
Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47 22856334 ina.hodnebrug@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Arbeidspraksis MN, HMS, Studiekvalitet, Programseminar
Hult, Elin Agathe Seniorrådgiver +47 92613241 (mob) e.a.hult@admin.uio.no HMS, Arbeidsmiljø, HMS-risikostyring, HMS-system, styringssystem
Håland, Alexander Stipendiat alexahaa@student.matnat.uio.no Miljøanalyse, Miljøkjemi, PTR-MS, HMS, DNOM
Jensen, Jan S. Rådgiver +47 22851952 j.s.jensen@khm.uio.no Administrasjon, HMS
Johnsen, Jan Ingar Kontorsjef +47 22854826 j.i.johnsen@kjemi.uio.no Økonomi, Budsjett, HMS, Web, Personal, Prosjektadministrasjon
Jønnum, Siri Rådgiver +47 22840717 +47 92611015 (mob) siri.jonnum@link.uio.no Rådgivning, prosjektkoordinering, audiovisuell formidling, videoproduksjon, digitale læringsomgivelser, forskningsformidling, læringsmiljø, ressursplanlegging, kontrakter, HMS
Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47 22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Kjelsvik, Ingrid Kontorsjef +47 22840531 ingrid.kjelsvik@ncmm.uio.no Ledelse, Strategi, Økonomistyring, HMS, Forskerstøtte MED
Kristiansen, Thoril Seniorrådgiver +47 22844699 thoril.kristiansen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system, HMS
Kvedaraite, Vita Førstekonsulent +47 22854724 vita.kvedaraite@ikos.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Kyrvestad, Olav Stanly Senioringeniør +47 22852412 +47 93401045 (mob) olavky@ifi.uio.no Innkjøp, HMS, Elektronikk, Nanoelektronikk og robotikk, CAD, IT-støtte til utdanning, IT-støtte til forskning
Landau, Trine Rådgiver +47 41205483 (mob) trine.landau@admin.uio.no Personal, HMS, Fravær, Ansettelser, Eiendomsavdelingen
Loose, Dag Magnus Avdelingsingeniør +47 22856424 91551264 d.m.loose@fys.uio.no Materialforvalter, Arbeidsmiljø, Innkjøp, HMS, Drift, Brannvern
Moss, Anders Seksjonssjef +47 22851053 anders.moss@uv.uio.no Personaladministrasjon, Administrativ ledelse, HMS, saksbehandling
Nicolaysen, Anne Avdelingsleder +39 06 5839 1006 anne.nicolaysen@roma.uio.no Virksomhetsstyring, Rapportering, HMS, Kommunikasjon, Økonomistyring
Odnes, Solfrid Kontorsjef +47 22856586 +4792406605 (mob) solfrid.odnes@farmasi.uio.no Administrativ ledelse, Personaladministrasjon, HMS, Økonomistyring
Rustad, Ole Rådgiver +47 22851387 +47 41385202 (mob) ole.rustad@medisin.uio.no Administrasjon, ePhorte, Helse miljø og sikkerhet, HMS, HMS-koordinator
Sandberg, Anita Direktør HMS og beredskap +47-90614459 (mob) anita.sandberg@admin.uio.no Strategi, Ledelse, Arbeidsmiljø, HMS, Beredskap, Organisasjonsutvikling
Scheen, Kristin Kontorsjef +47-22842208 +47-97179983 (mob) kristin.scheen@its.uio.no Administrativ ledelse, Personaladministrasjon, HMS
Schmedling, Harald Avdelingsleder 22 84 19 22 480 06 457 (mob) harald.schmedling@iakh.uio.no Personaladministrasjon, Infrastruktur, HMS, Budsjettdisponeringsmyndighet
Schulz, Frøydis Seniorrådgiver +47 22856822 +47 98847744 (mob) +47-98847744 froydis.schulz@admin.uio.no HMS, Arbeidsmiljø, Strålevern
Semprini, Elisabeth Kolflaath Rådgiver +47 22859209 e.k.semprini@medisin.uio.no Nettpublisering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Medieovervåkning, LAMU, HMS
Seyfarth, Gunilla Seniorkonsulent +47 90235711 (mob) gunilla.seyfarth@admin.uio.no Personal, Fravær, HMS, Ansettelser, Eiendomsavdelingen
Smith-Gahrsen, Rigmor Seniorrådgiver +47 22850311 rigmor.smith-gahrsen@teologi.uio.no HR, HMS, rekruttering
Stensrud, Camilla Overingeniør +47 22845673 camilla.stensrud@farmasi.uio.no Farmakologi, HMS
Teigland Helgesen, Linda Administrasjonssjef +47 922 15 890 (mob) l.t.helgesen@medisin.uio.no Ledelse, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring, HMS, Administrativ ledelse
Ullern, Lin Malin Kontorsjef +47 22840347 l.m.ullern@odont.uio.no Personaladministrasjon, Økonomi, HMS
Valbø, Line Altern Halvorsen Kontorsjef +47 22855472 l.a.h.valbo@kjemi.uio.no Budsjett, Ansettelser, Organisasjonsutvikling, Personaladministrasjon, HMS, Betaling, Strategi, Arbeidsmiljø, Økonomi, Årsplan
Wedervang, Jon Ingvar Senioringeniør +47 22851251 +4792020160 (mob) j.i.wedervang@medisin.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Budsjettering, Anskaffelser, HMS