Personer med emneord «HMS»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Espen Lyng Seniorrådgiver +47 22845801 e.l.andersen@medisin.uio.no Økonomistyring, Regnskap, Rapportering, Verneorganisasjon, Budsjett, LAMU, Økonomi, HMS
Andersson, Katja Elisabeth Rådgiver katjaa@ifi.uio.no HMS, Kommunikasjon
Arntzen, Anne Margit Administrativ leder +47-22857398 +47-90176081 (mob) A.M.Arntzen@smn.uio.no SMN, TeamSMN, Personaladministrasjon, HMS, Økonomi, Strategi, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Budsjett, Forskningsadministrasjon
Badivuku, Krenar Seniorrådgiver +47 22851704 +47 92847550 (mob) krenar.badivuku@nhm.uio.no HMS
Bernhardsen, Lars Kontorsjef +47 22856429 +47 99241284 (mob) +47 99 24 12 84 lars.bernhardsen@fys.uio.no Personaladministrajon, Ansettelser, Forskningsadministrasjon, Kontrakter, Utlysninger, Økonomi, HMS, Arbeidsmiljø, Strategi
Brundtland, Bernt Seksjonssjef +47 22854496 +47 91878816 (mob) bernt.brundtland@hf.uio.no Økonomistyring, IT-støtte til forskning, HMS, Personalledelse, IT-tjenester, Ledelse
Eftevåg, Åshild Maria Kontorsjef +47 22854423 +47 40211930 (mob) (+47) 40211930 a.m.eftevag@ibv.uio.no Personaladministrasjon, HMS, Økonomistyring, Ansettelser
Farbrot, Karoline Rådgiver +47 22844469 karoline.farbrot@hf.uio.no Personaladministrasjon, HMS
Frydenlund, Marius Overingeniør +47 92037624 (mob) marius.frydenlund@admin.uio.no Bygningsteknikk, Brannvern, HMS, Internkontroll, Tilsyn
Grosch, Cecil Birgitte Tidemand Seniorrådgiver +47 22857779 c.b.t.grosch@mn.uio.no HMS, Arbeidsmiljøutvalg, HMS nettverk
Haslestad, Annicke Stranda Overingeniør +47 22851517 a.s.haslestad@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Molekylærbiologiske teknikker, HMS, kliniske studier, Analyse, Undervisning, Innkjøper
Hegerstrøm, Kari Rådgiver +47 22859349 +47 93428689 (mob) kari.hegerstrom@jus.uio.no Eiendomskoordinator, HMS, Beredskap, Krisehåndtering, Brannvern, Adgangsrettigheter, Eiendomsforvaltning, Sikkerhet, Flytting, Arbeidsmiljø, LAMU, Arrangementer, Tillitsvalgt, Fagforening, Parat, Smittevern, Feriestiftelsen
Heid, Steinar Seniorrådgiver +47 97592353 (mob) steinar.heid@admin.uio.no HMS, Arbeidsmiljø, HMS-risikostyring
Hodnebrug, Ina Seniorkonsulent +47 22856334 ina.hodnebrug@mn.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Emner, Arbeidspraksis MN, HMS, Studiekvalitet, Programseminar
Hult, Elin Agathe Seniorrådgiver +47 92613241 +47 92613241 (mob) e.a.hult@admin.uio.no HMS, Arbeidsmiljø, HMS-risikostyring, HMS-system, styringssystem
Håland, Alexander Stipendiat alexahaa@student.matnat.uio.no Miljøanalyse, Miljøkjemi, PTR-MS, HMS, DNOM
Jensen, Jan Sigmund Rådgiver +47 22851952 j.s.jensen@khm.uio.no Administrasjon, HMS
Johnsen, Jan Ingar Kontorsjef +47 22854826 j.i.johnsen@kjemi.uio.no Økonomi, Budsjett, HMS, Web, Personal, Prosjektadministrasjon
Jønnum, Siri Rådgiver +47 22840717 +47 92611015 (mob) siri.jonnum@link.uio.no Rådgivning, prosjektkoordinering, audiovisuell formidling, videoproduksjon, digitale læringsomgivelser, forskningsformidling, læringsmiljø, ressursplanlegging, kontrakter, HMS
Kaas, Astrid Waaler Kontorsjef +47 22855018 +47 41407447 a.w.kaas@ils.uio.no LAMU, Årsplan, Økonomi, Organisasjonsutvikling, HMS, Bestilling, Arbeidsmiljø, Rekruttering, Strategi, Personaladministrasjon, Budsjett
Kjelsvik, Ingrid Pauline Kontorsjef +47 22840531 i.p.kjelsvik@ncmm.uio.no Ledelse, Strategi, Økonomistyring, HMS, Forskerstøtte MED
Kristiansen, Thoril Seniorrådgiver +47 22844699 thoril.kristiansen@medisin.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Rekruttering, Regelverk, HR-system, HMS
Kyrvestad, Olav Stanly Senioringeniør +47 22852412 +47 93401045 (mob) olavky@ifi.uio.no Innkjøp, HMS, Elektronikk, Nanoelektronikk og robotikk, CAD, IT-støtte til utdanning, IT-støtte til forskning
Loose, Dag Magnus Avdelingsingeniør +47 22856424 91551264 d.m.loose@fys.uio.no Materialforvalter, Arbeidsmiljø, Innkjøp, HMS, Drift, Brannvern
Makulus, Dariusz Avdelingsingeniør +47 22855469 +47 91725145 dariusz.makulus@kjemi.uio.no Ecoonline, HMS
Moss, Anders Seksjonssjef +47 22851053 anders.moss@uv.uio.no Rekruttering, Organisasjonsutvikling, Arbeidsmiljø, Ansettelser, Likestilling, HMS, Personaladministrasjon
Nicolaysen, Anne Avdelingsleder +39 06 5839 1006 anne.nicolaysen@roma.uio.no Virksomhetsstyring, Økonomistyring, Rapportering, HMS, Kommunikasjon
Odnes, Solfrid Kontorsjef +47 22856586 +4792406605 (mob) solfrid.odnes@farmasi.uio.no Administrativ ledelse, Personaladministrasjon, HMS, Økonomistyring
Reang, Inger-Lise Avdelingsleder +47 22840851 +47 92620002 liserea@ifi.uio.no Administration Manager, SIRIUS SFI, Etter- og videreutdanning, Arrangementer, Cristin, HMS
Schou, Kathrine Avdelingsleder +47 22855196 +47 40295758 (mob) kathrine.schou@ibv.uio.no Eiendomskoordinator (MN), HMS-koordinator (IBV), HMS, Arbeidsmiljøutvalg, HMS nettverk
Schulz, Frøydis Seniorrådgiver +47 22856822 +47 98847744 (mob) +47-98847744 froydis.schulz@admin.uio.no HMS, Arbeidsmiljø, Strålevern
Semprini, Elisabeth Kolflaath Rådgiver +47 22859209 e.k.semprini@medisin.uio.no Nettpublisering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Medieovervåkning, LAMU, HMS
Seyfarth, Gunilla Elisabeth Opsahl Rådgiver +47 90235711 (mob) g.e.o.seyfarth@admin.uio.no Personal, Fravær, HMS, Ansettelser, Eiendomsavdelingen
Skrimstad, Susanne Kontorsjef +47 22842208 susanne.skrimstad@its.uio.no Personaladministrasjon, Ansettelser, Forskningsadministrasjon, Kontrakter, Utlysninger, Økonomi, HMS, Arbeidsmiljø, Strategi
Stensrud, Camilla Overingeniør +47 22845673 camilla.stensrud@farmasi.uio.no Farmakologi, HMS
Teigland Helgesen, Linda Administrasjonssjef +47 922 15 890 (mob) l.t.helgesen@medisin.uio.no Ledelse, Organisasjonsutvikling, Virksomhetsstyring, HMS, Administrativ ledelse
Ulleland, David Rådgiver +47 22845845 +4797723428 (mob) david.ulleland@nhm.uio.no ePhorte, Arkiv, Personaladministrasjon, Sidegjøremål, HMS, Beredskap
Ullern, Lin Malin Kontorsjef +47 22840347 l.m.ullern@odont.uio.no Personaladministrasjon, Økonomi, HMS
Valbø, Line Altern Halvorsen Kontorsjef +47 22855472 l.a.h.valbo@kjemi.uio.no Budsjett, Ansettelser, Organisasjonsutvikling, Personaladministrasjon, HMS, Betaling, Strategi, Arbeidsmiljø, Økonomi, Årsplan
Wedervang, Jon Ingvar Senioringeniør +47 22851251 +4792020160 (mob) j.i.wedervang@medisin.uio.no IT-tjenester, IT-støtte til forskning, Ledelse, Personalledelse, Budsjettering, Anskaffelser, HMS