Personer med emneord «Disputas»

Navn Telefon E-post Emneord
Bjørnerud, Kari-Anne Rådgiver +47 22845336 +47 95999390 (mob) k.a.bjornerud@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Enger, Tone Seniorkonsulent +47 22855115 tone.enger@econ.uio.no Opptak, Avhandlinger, Eksamen, Prøveforelesning, Ph.d., Emner, Disputas
Erlingsson, Eric Jon Overingeniør +47 22845884 +47 45278869 (mob) e.j.erlingsson@medisin.uio.no Disputas, Arrangementer, AV-tjenester
Førland, Ragnhild Norheim Seniorkonsulent +47 22856983 r.n.forland@ilos.uio.no Administrasjon, Disputas, Arrangementer, Innkjøp, Gjesteforskere, faglig-sosiale midler, Sosiale medier
Gärtner, Anna Clarissa Førstekonsulent +47 22844422 a.c.gartner@kjemi.uio.no Ph.d, Disputas, Doktorgradsprogrammet, Studieadministrasjon
Handberg, Hege Rådgiver +47-22850331 hege.handberg@teologi.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Kvalitetssystem, Regelverk, Disputas
Larsen, Ragnar Holst Rådgiver +47 22844738 ragnahl@iakh.uio.no Disputas, Forskerutdanning, Forskerskole
Majid, Sumera Rådgiver +47 22845307 sumera.majid@uv.uio.no Forskerutdanning, PhD, Dr.philos, Opptak, Disputas, Forskerkurs
Reiersen, Oliver Førstekonsulent +47 22841923 +47 924 25 194 oliver.reiersen@iakh.uio.no Forskerskole, Disputas, Forskerutdanning, Prosjekter
Skjelvik, Birgit Avdelingsingeniør +47 22859013 +47 93 66 78 22 birgits@medisin.uio.no Arrangementer, Disputas
Voss Rygnestad, Evelyn Seniorkonsulent 22851384 e.v.rygnestad@medisin.uio.no Legemedonasjon, Ekstern undervisning, De Schreinerske Samlinger, Reiserefusjon for eksterne, UiOs pårørendetelefon, Disputas
Whiting, Matthew Rix Seniorkonsulent - EILIN 22844717 41479402 (mob) m.r.whiting@sv.uio.no EILIN, Digitalundervisning, Hybridundervisining, Disputas, Brukerstøtte, Leganto