Personer med emneord «Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap»

Navn Telefon E-post Emneord
Agrawal, Rahul Omprakash Senioringeniør r.o.agrawal@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevrovitenskap
Andersson, Stein Professor +47 22845928 +4791683648 (mob) stein.andersson@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Blenkmann, Alejandro Omar Forsker a.o.blenkmann@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Brennen, Timothy John Professor +47 22855212 t.j.brennen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bø , Ragnhild Postdoktor 41904595 ragnhild.bo@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Dahl, Andreas Stipendiat andreas.dahl@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Metode
Egeland, Jens Professor II 33018026 90891121 (mob) jens.egeland@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Endestad, Tor Førsteamanuensis +47 22845132 +47 90517061 (mob) tor.endestad@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Espeseth, Thomas Professor +47 22845135 thomas.espeseth@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Foldal, Maja Dyhre m.d.foldal@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Frühholz, Sascha Professor - Psykologisk institutt Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Hansen, Margrethe Stipendiat margrethe.hansen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Harmer, Catherine Professor II +44 (0)1865 223961 catherine.harmer@psych.ox.ac.uk Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Hessen, Erik Professor II +47-92097373 erik.hessen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi
Huster, Rene Jürgen Professor +47 22845162 r.j.huster@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Kirkebøen, Geir Professor +47 22845019 geir.kirkeboen@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Korsnes, Maria Stylianou Professor II m.s.korsnes@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi, Nevropsykologi, Nevrovitenskap
Laeng, Bruno Professor +47-22845116 bruno.laeng@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Landrø, Nils Inge Professor +47 22845146 n.i.landro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Løvstad, Marianne Professor II marianne.lovstad@sunnaas.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Messel, Mari Sælid Ph.d.-kandidat m.s.messel@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Overskeid, Geir Professor +47 22845133 geir.overskeid@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Raud, Liisa Postdoktor +47 22845137 liisa.raud@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Rygvold, Trine Waage Stipendiat +47 22845056 t.w.rygvold@psykologi.uio.no Klinisk nevropsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Sartorius, Alina Marie Stipendiat +49 151 67805647 a.m.sartorius@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Schanke, Anne-Kristine Professor emeritus +47 66969000 +47 95781261 (mob) anschank@online.no Nevropsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Skaftnes, Cecilie Sol Stipendiat +4791613011 (mob) c.s.skaftnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Solbakk, Anne-Kristin Førsteamanuensis +47 22857197 a.k.solbakk@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Klinisk nevropsykologi, Nevrovitenskap, MRI, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Stubberud, Jan Egil Førsteamanuensis +47 22854813 95104217 j.e.stubberud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Sulutvedt, Unni +47 22845143 unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Sundet, Kjetil Professor emeritus +47-22845131 +47-91136788 (mob) k.s.sundet@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Thunberg, Christina Stipendiat christina.thunberg@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Vidal Pineiro, Didac Forsker +47 22845061 +47-22845089 (kontor) d.v.pineiro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Westlye, Lars Tjelta Forskningsleder +47-97163221 (mob) l.t.westlye@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Østby, Ylva Førsteamanuensis +47 22845246 41935223 ylva.ostby@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap