Personer med emneord «Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Ayorech, Ziada Forsker ziada.ayorech@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Genetikk
Bekkhus, Mona Førsteamanuensis +47 22845229 +47 92626351 (mob) mona.bekkhus@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, barns sosiale utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Birkeland, Marianne Skogbrott Førsteamanuensis +47 41433496 (mob) m.s.birkeland@nkvts.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bjørk, Rune Flaaten Universitetslektor +47 22855610 +47 96647276 (mob) r.f.bjork@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Borge, Anne Inger Helmen Professor emeritus +47-22845157 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Burdzovic, Jasmina Førsteamanuensis jasmina.burdzovic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, Forebyggingspsykologi
Cortès Garcìa, Laura Postdoktor l.c.garcia@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi
Duckert, Fanny Professor emeritus +47-22845609 +47-91541841 (mob) fanny.duckert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Helsepsykologi, Ledelse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Eilertsen, Espen Moen Postdoktor +47 90108414 (mob) e.m.eilertsen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Fischer, Nantje Postdoktor +47 22845224 +47 97069253 (mob) nantje.fischer@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Sosialpsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Fluit, Anne-Marie Stipendiat +47 22845012 a.m.fluit@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, PROMENTA
Folstad, Siri Hausland Stipendiat +47-97338153 s.h.folstad@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi
Gillespie Cheesman, Rosa Catherine Postdoktor +44758555250 (mob) r.c.g.cheesman@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Grønnerød, Cato Førsteamanuensis +47 22845245 +47 99350970 (mob) 99 35 09 70 catogro@psykologi.uio.no Psykologisk utredning, Personlighetspsykologi, Rettspsykologi, Klinisk psykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Gustavson, Kristin Førsteamanuensis +47 45032616 (mob) kristin.gustavson@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Haghish, E. F. Postdoktor +47 22845111 haghish@uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Statistikk, Moral, Utviklingspsykologi, psykisk helse
Haugen, Linda Josefine Aas Stipendiat +47 97118844 (mob) l.j.a.haugen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Matematikk
Hermansen, Tone Kristine Postdoktor +47 99252822 (mob) t.k.hermansen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi
Hofgaard, Live Skow Stipendiat +47 99544441 (mob) l.s.hofgaard@psykologi.uio.no Resiliens, Forebyggingspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Ivanova, Anna Stipendiat +47 98139810 (mob) anna.ivanova@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Sosialpsykologi
Jacobsen, Henrik Børsting Seniorforsker h.b.jacobsen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Karevold, Evalill Bølstad Førsteamanuensis +47 22845166 +47 91616675 (mob) e.b.karevold@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Kleppestø, Thomas Haarklau nittinullfireåttifemnittifem t.h.kleppesto@psykologi.uio.no Atferdsgenetikk, Personlighetspsykologi, Evolusjonspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Kraft, Pål Professor +47 22845183 +47 41649258 (mob) +47 41649258 pal.kraft@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, selvregulering, Sosial ulikhet
Kvalem, Ingela Lundin Professor +47 22845179 +47 47262596 (mob) i.l.kvalem@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi
Lund, Ingunn Olea Førsteamanuensis +47 91741188 (mob) i.o.lund@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Utviklingspsykologi
Mayor, Julien Professor +47 22845149 +47 46216236 (mob) julien.mayor@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Miljeteig, Kristina Stipendiat +47 22845273 +47 48410880 (mob) kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Munk, Alice Stipendiat +47 40847831 (mob) alice.munk@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Natvig, Henrik Førsteamanuensis +47 22845177 +47 99798400 (mob) henrik.natvig@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Sosialpsykologi
Nes, Ragnhild Bang Førsteamanuensis +47 92481863 (mob) 92481863 r.b.nes@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Nygaard, Egil Professor +47 22845156 +47 41291922 (mob) egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Nygård, Stine Stipendiat +47 90584775 (mob) stine.nygard@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Pons, Francisco Avdelingsleder for helse-, utviklings- og personlighetspsykologi +47 22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Prenevost, Mathilde Hallingstad Stipendiat +47 95828281 (mob) m.h.prenevost@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi, Emosjoner, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Prydz, Monica Beer Stipendiat +47 95856400 m.b.prydz@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, livskvalitet, Klinisk psykologi, Forebyggingspsykologi, Forebygging
Reme, Silje Endresen Professor +47 22845236 +47 90865267 (mob) s.e.reme@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Rodriguez Cano, Ruben Postdoktor r.r.cano@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi, Ruspolitikk
Røysamb, Espen Professor 22845128 Nittifiretjuenifemtiensøttisju (mob) espen.roysamb (at) psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Schaller, Sidsel Louise s.l.schaller@psykologi.uio.no Helsepsykologi, sosialpsykologi, utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Smajlagic, Dinka Postdoktor dinka.smajlagic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, epigenetics
Tamnes, Christian Krog Professor +47 22845092 +47 97572410 (mob) c.k.tamnes@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, PROMENTA
Tidemann, Ida Therese Universitetslektor +47-22845241 +47-99778491 ida.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, sosialkognitiv utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Træen, Bente Professor +47-22845178 bente.traen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Tsotsi, Stella Postdoktor +47 41325941 (mob) stella.tsotsi@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, Klinisk nevropsykologi
Ulset, Vidar Sandsaunet Postdoktor +47 22845111 +47 46682016 (mob) 466 82 016 v.s.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Vassend, Olav Mandt Professor +47 22845197 +47 95876853 (mob) o.m.vassend@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Atferdsgenetikk
Vollrath, Margarete Erika Maria Torgersen m.e.m.t.vollrath@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Personlighetspsykologi
Ystrøm, Eivind Professor +47 22856626 +47 99001730 (mob) eivind.ystrom@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Arv og miljø, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
von Soest, Tilmann Professor +47-99782078 t.v.soest@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi