Personer med emneord «Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bekkhus, Mona Førsteamanuensis +47 22845229 mona.bekkhus@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, barns sosiale utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Birkeland, Marianne Skogbrott Førsteamanuensis m.s.birkeland@nkvts.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bjørk, Rune Flaaten Universitetslektor +47 22855610 +4796647276 (mob) r.f.bjork@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Borge, Anne Inger Helmen Professor emeritus +47-22845157 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Burdzovic, Jasmina Førsteamanuensis jasmina.burdzovic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, Forebyggingspsykologi
Duckert, Fanny Professor emeritus +47-22845609 +47-91541841 (mob) fanny.duckert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Helsepsykologi, Ledelse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Eilertsen, Espen Moen Postdoktor e.m.eilertsen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Fischer, Nantje Postdoktor +47 22845224 nantje.fischer@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Sosialpsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Gillespie Cheesman, Rosa Catherine Postdoktor r.c.g.cheesman@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Gjerde, Line C. Førsteamanuensis l.c.gjerde@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Grønnerød, Cato Førsteamanuensis +47 22845245 +47 99350970 (mob) 99 35 09 70 catogro@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Rettspsykologi, Psykologisk utredning
Gustavson, Kristin Førsteamanuensis kristin.gustavson@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Haugen, Linda Josefine Aas Stipendiat l.j.a.haugen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Matematikk
Havighurst, Sophie Seychelle +47 22845111 s.s.havighurst@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Hermansen, Tone Kristine Postdoktor t.k.hermansen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi
Hofgaard, Live Skow Stipendiat l.s.hofgaard@psykologi.uio.no Resiliens, Forebyggingspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Ivanova, Anna Stipendiat anna.ivanova@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Sosialpsykologi
Jacobsen, Henrik Børsting Seniorforsker h.b.jacobsen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Karevold, Evalill Bølstad Førsteamanuensis +47 22845166 +4791616675 (mob) e.b.karevold@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Kleppestø, Thomas Haarklau Stipendiat +47 22845221 nittinullfireåttifemnittifem t.h.kleppesto@psykologi.uio.no Atferdsgenetikk, Personlighetspsykologi, Evolusjonspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Kvalem, Ingela Lundin Professor +47 22845179 i.l.kvalem@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi
Lund, Ingunn Olea Førsteamanuensis i.o.lund@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Utviklingspsykologi
Mayor, Julien Professor +47 22845149 julien.mayor@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Miljeteig, Kristina Stipendiat +47 22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Munk, Alice Stipendiat +47 40847831 (mob) alice.munk@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Natvig, Henrik Førsteamanuensis +47 22845177 henrik.natvig@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Sosialpsykologi
Nes, Ragnhild Bang Førsteamanuensis 92481863 r.b.nes@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Nygaard, Egil Professor +47 22845156 +4741291922 (mob) egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Nygård, Stine Stipendiat stine.nygard@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Pons, Francisco Avdelingsleder for helse-, utviklings- og personlighetspsykologi +47 22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Prenevost, Mathilde Hallingstad Stipendiat m.h.prenevost@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi, Emosjoner, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Reas, Deborah Førsteamanuensis deborah.reas@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Reme, Silje Endresen Professor +47 22845236 s.e.reme@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Røysamb, Espen Professor 22845128 Nittifiretjuenifemtiensøttisju (mob) espen.roysamb (at) psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Schaller, Sidsel Universitetslektor +47 22840885 sidsel.schaller@psykologi.uio.no Helsepsykologi, sosialpsykologi, utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Tamnes, Christian Krog Professor +47 22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, PROMENTA
Tidemann, Ida Therese Universitetslektor +47-22845241 +47-99778491 ida.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, sosialkognitiv utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Træen, Bente Professor +47-22845178 bente.traen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Ulset, Vidar Postdoktor +47 22845111 466 82 016 vidar.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Vassend, Olav Professor +47 22845197 olav.vassend@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Atferdsgenetikk
Ystrøm, Eivind Professor +47 22856626 eivind.ystrom@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Arv og miljø, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
von Soest, Tilmann Professor +47-99782078 t.v.soest@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi