English version of this page

Vitenskapelig ansatte - Side 2

Personer 26 - 38 av 38
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Antoine de Bengy Puyvallée Puyvallée, Antoine de Bengy Vitenskapelig assistent 40073554 a.d.b.puyvallee@sum.uio.no
Bilde av Sidsel Roalkvam Roalkvam, Sidsel Senterleder +47-22858796 sidsel.roalkvam@sum.uio.no Global helse, Afrika, Asia
Bilde av Antulio Rosales Rosales, Antulio Postdoktor +47-22858974 antulio.rosales@sum.uio.no
Bilde av Karina Standal Standal, Karina karina.standal@sum.uio.no energi, kjønn, utvikling, Asia, samfunnsgeografi
Bilde av Katerini Storeng Storeng, Katerini Førsteamanuensis +47-22858883 katerini.storeng@sum.uio.no Global helse, antropologi, politikk, Afrika, mødrehelse
Bilde av Mariel Cristina Støen Støen, Mariel Cristina Førsteamanuensis +47-22858885 m.c.stoen@sum.uio.no Forvaltning av naturressurser, Styresett, Latin-Amerika, Globalisering, Energi og klima
Bilde av Kristi Anne Stølen Stølen, Kristi Anne Professor emeritus +47-22858980 k.a.stolen@sum.uio.no Fattigdom, Kjønn, Forvaltning av naturressurser
Bilde av Karen Victoria Lykke Syse Syse, Karen Victoria Lykke Førsteamanuensis +47-22858949 k.v.l.syse@sum.uio.no Natur og kultur, Mat, Kjønn, Landskap
Bilde av Ulrikke Bryn Wethal Wethal, Ulrikke Bryn Stipendiat +47-22858951 u.b.wethal@sosgeo.uio.no Afrika, Asia, Fattigdom, Rettigheter
Bilde av Harold Langford Wilhite Wilhite, Harold Langford Professor Emeritus 22 85 89 24 924 05 980 h.l.wilhite@sum.uio.no Energi og klima, Forbruk og livskvalitet, Asia
Bilde av Tanja Winther Winther, Tanja Førsteamanuensis +47-22858915 tanja.winther@sum.uio.no Energi, klima, kjønn, forbruk, praksis, bærekraftig utvikling, livskvalitet, Asia, Afrika, Norge
Bilde av Nina Witoszek Witoszek, Nina Forskningsleder +47-22858737 nina.witoszek@sum.uio.no Miljøetikk, Natur og kultur
Bilde av Maren Aase Aase, Maren Universitetslektor +47-22858728 maren.aase@sum.uio.no Forskerskolen, Fattigdom, Mat, Rettigheter, Asia, Bistand