English version of this page

Vitenskapelig ansatte - Side 2

Personer 26 - 38 av 38
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Antoine de Bengy Puyvallée Puyvallée, Antoine de Bengy Vitenskapelig assistent 40073554 a.d.b.puyvallee@sum.uio.no
Bilde av Sidsel Roalkvam Roalkvam, Sidsel Senterleder +47-22858796 sidsel.roalkvam@sum.uio.no Afrika, Asia, Global helse
Bilde av Antulio Rosales Rosales, Antulio Postdoktor +47-22858974 antulio.rosales@sum.uio.no
Bilde av Karina Standal Standal, Karina karina.standal@sum.uio.no energi, Asia, samfunnsgeografi, kjønn, utvikling
Bilde av Katerini Storeng Storeng, Katerini Førsteamanuensis +47-22858883 katerini.storeng@sum.uio.no mødrehelse, Afrika, politikk, Global helse, antropologi
Bilde av Mariel Cristina Støen Støen, Mariel Cristina Førsteamanuensis +47-22858885 m.c.stoen@sum.uio.no Forskerskolen, Latin-Amerika, Forvaltning av naturressurser, Styresett, Energi og klima, Globalisering
Bilde av Kristi Anne Stølen Stølen, Kristi Anne Professor emeritus +47-22858980 k.a.stolen@sum.uio.no Fattigdom, Forvaltning av naturressurser, Kjønn
Bilde av Karen Victoria Lykke Syse Syse, Karen Victoria Lykke Førsteamanuensis +47-22858949 k.v.l.syse@sum.uio.no Kjønn, Natur og kultur, Landskap, Mat
Bilde av Ulrikke Bryn Wethal Wethal, Ulrikke Bryn Forsker +47-22858951 u.b.wethal@sosgeo.uio.no Fattigdom, Afrika, Rettigheter, Asia
Bilde av Harold Langford Wilhite Wilhite, Harold Langford Professor Emeritus 22 85 89 24 924 05 980 h.l.wilhite@sum.uio.no Energi og klima, Asia, Forbruk og livskvalitet
Bilde av Tanja Winther Winther, Tanja Førsteamanuensis +47-22858915 tanja.winther@sum.uio.no bærekraftig utvikling, kjønn, forbruk, livskvalitet, Asia, Afrika, klima, Norge, Energi, praksis
Bilde av Nina Witoszek Witoszek, Nina Forskningsleder +47-22858737 nina.witoszek@sum.uio.no Miljøetikk, Natur og kultur
Bilde av Maren Aase Aase, Maren Stipendiat +47-22858728 maren.aase@sum.uio.no Rettigheter, Asia, Bistand, Fattigdom, Mat