Personer med emneord «Veiledning»

Navn Telefon E-post Emneord
Baklien, Mads Spesialbibliotekar +47-22858633 mads.baklien@ub.uio.no Bibliotek, Lån, Veiledning, EndNote
Benson, Lisa Virginia Hovedbibliotekar +47-22859570 l.v.benson@ub.uio.no Veiledning, Fjernlån, Bibliotek
Berg, Victoria Tømmeraas Førstekonsulent +47-22854485 v.t.berg@imv.uio.no faglig-sosiale midler, Veiledning, progresjon, utveksling, Erasmus, masteroppgave, Permisjon, Internasjonalisering, master, Veiledning
Berg, Victoria Tømmeraas Førstekonsulent +47-22854485 v.t.berg@imv.uio.no faglig-sosiale midler, Veiledning, progresjon, utveksling, Erasmus, masteroppgave, Permisjon, Internasjonalisering, master, Veiledning
Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar +47-22859176 g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Informasjonskompetanse, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning, Veiledning, Oria
Bonnevie, Tiril Spesialbibliotekar +47-22859455 tiril.bonnevie@ub.uio.no Lån, Veiledning, Bibliotek, Katalogisering
Borge, Henrik Arnold Seniorkonsulent +47-22844053 h.a.borge@admin.uio.no Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, ePhorte, Innsynsbegjæringer, Postmottak, Arkiv, Kurs, Journalføring, Veiledning
Brente, Iselin Løchen Bibliotekar +47-22854224 i.l.brente@ub.uio.no Katalogisering, Bibliotek, Lån, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Veiledning
Brown, Christopher Martin Seniorrådgiver +47-22854192 +47-97015910 (mob) c.m.brown@admin.uio.no Regelverk, Avstemming, Veiledning, Lønn, Nettpublisering, Kontroll- og avstemmingsgruppen
Brunvoll, Lisette Berger Spesialbibliotekar +47-22844268 l.b.brunvoll@ub.uio.no Publikumsarbeid, Veiledning, Bibliotek, Undervisning
Carlström, Magnus Spesialbibliotekar +47-23074474 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Veiledning, Lån
Colbjørnsen, Øyvind Seniorkonsulent +47-22855178 oyvind.colbjornsen@stv.uio.no Alumnus, Veiledning, Ephorus, Opptak, Fronter
Dahl, Anne Kristin Universitetslektor +47-22844597 +47-97100097 (mob) a.k.dahl@ils.uio.no veiledning av nye lærere, norsk fagdidaktikk, gode lærerpraksiser, Lærerprofesjonalitet og profesjonsutvikling, ungdomstrinn i utvikling, veiledning- og mentorutdanning, veiledning, vurdering
Dalsnes, Terese Spesialbibliotekar +47-22119264 terese.dalsnes@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Referanseverktøy, Litteratursøk, Informasjonskompetanse
Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47-22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Eidsgård, Nirmala Rådgiver +47-22857358 nirmala.eidsgard@admin.uio.no Læringsmiljø, Progressrapport, Veiledning, Mottak av studenter
Flaatten, Hilde I Spesialbibliotekar +47-23074422 h.i.flaatten@ub.uio.no Bibliotek, Databaser, Litteratursøk, Veiledning
Frydenberg, Hilde Sofie Seniorkonsulent +47-22859333 h.s.frydenberg@khm.uio.no Arkeologiske arkiver, Veiledning, Kurs, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Journalføring, ePhorte, Postmottak, Arkiv
Føinum, Merete Universitetslektor +47-22857611 merete.foinum@ils.uio.no Mentorer, Utdanningsledelse, Læring og utdanning, Lærerprofesjonalitet, Pedagogikk, Veiledning
Førland, Sigrid Seniorkonsulent +47-22858169 sigrid.forland@admin.uio.no Arkiv, Innsynsbegjæringer, Veiledning, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Kurs, Postmottak, ePhorte
Granum, Helle Pedersen Rådgiver +47-22858937 h.p.granum@stk.uio.no Internasjonale studier, Studieadministrasjon, Fronter, Veiledning, Eksamen
Grude, Anne Grete Rådgiver +47-22857681 a.g.grude@admin.uio.no Tilretteleggingstjenesten, Tilrettelegging, Mentorordningen, Kurs, Veiledning
Halvorsen, Anne Britt Arkivansvarlig - Rådgiver 22 85 98 04 950 81 014 (mob) a.b.halvorsen@khm.uio.no Postmottak, Journalføring, Arkiv, Kurs, ePhorte, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning
Halvorsen, Gro Seniorkonsulent +47-22850094 gro.halvorsen@jus.uio.no Daglig drift SERI, Nettpublisering, Forskningsadministrasjon, Arrangementer, Økonomistyring, Administrasjon, Veiledning
Hamre, Inger M. Hovedbibliotekar +47-22859352 +47-92422204 (mob) i.m.hamre@jus.uio.no Kurs, Veiledning, Bibliotek, Lån, Purringer, Litteratursøk
Hanto, Anne Professor emeritus +47-22844209 anne.hanto@ub.uio.no Veiledning, Bibliotek
Haugane, Frøydis Hovedbibliotekar +47-22859982 (ETMU) froydis.haugane@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Innkjøp
Haugom, Monica Lund Seniorkonsulent 228 57122 m.l.haugom@hf.uio.no Studieadministrasjon, Opptak, Studieveiledning, Delstudier i utlandet, Fritt sammensatt bachelorgrad, Skolebesøk til HF, Masteropptak, Studieplaner, Veiledning, Karriereveiledning
Helliesen, Kari Elisabeth Spesialbibliotekar +47-22845887 k.e.helliesen@ub.uio.no Katalogisering, Sophus Bugge, Bibliotek, Veiledning, Undervisning
Holmen, Karin Spesialbibliotekar +47-22856723 karin.holmen@ub.uio.no Bibliotek, Katalogisering, Veiledning
Holte, Wenche Spesialbibliotekar +47-22857164 wenche.holte@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering
Hougaard, Berit Sonja Hovedbibliotekar +47-22855102 b.s.hougaard@ub.uio.no Mapping, Emneordsindeksering, Humord, Veiledning, Tilvekst, Bibliotek
Hougsrud, Ingrid Hovedbibliotekar +47-22854785 ingrid.hougsrud@ub.uio.no Bibliotek, E-tidsskrifter, Veiledning, Tidsskrifter
Isachsen, Marie Susanna Spesialbibliotekar +47-23027081 m.s.isachsen@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Litteratursøk
Janzsó, Sandra Seniorkonsulent 22844739 sandra.janzso@hf.uio.no studieadministrasjon, studiestart, veiledning, studieveiledning, kompetansesamtale, studier, læringsmiljø, semesterstart, fadderordning, canvas, infosenter, lms, karriereveiledning
Karlstad, Yngvar Førstekonsulent +47-22854830 yngvar.karlstad@ikos.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Veiledning, Emner, Opptak
Kristensen, Turid Programkonsulent +47-22854067 turid.kristensen@hf.uio.no Opptak, Veiledning, Studieplaner, Delstudier i utlandet, Studiekvalitet, Godkjenning, PhD koordinator
Lagem, Vibeke Lowzow Hovedbibliotekar +47-22850156 +47-91827429 (mob) v.l.lagem@ub.uio.no Alma, Lån, Bibliotek, Litteratursøk, Purringer, Veiledning
Larsen, Ragnar Holst Rådgiver +47-22844738 ragnahl@iakh.uio.no Eksamen, Veiledning, Tilrettelegging, Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Opptak, Disputas
Lund, Mariann Spesialbibliotekar +47-91244108 mariann.lund@ub.uio.no Littteratursøk, Bibliotek, Veiledning, Tidsskrifter, EndNote
Lundetræ, Vibeke Stockinger Spesialbibliotekar +47-22855313 v.s.lundetra@ub.uio.no Bibliotek, Emneordsindeksering, Mapping, Metadata, Tesauri, Indeksering, Alma, Katalogisering, Veiledning, Humord
Løchsen, Kirsti Avdelingsleder +47-22852191 kirsti.lochsen@ub.uio.no Regnskap, Veiledning, Administrativ ledelse, ALMA, Bibliotek
Nettum, Erland Rådgiver +47-22844229 erland.nettum@admin.uio.no Mobilitet, Veiledning, Opplæring, Internasjonalisering
Neumann, Helena Internasjonal koordinator og programkonsulent 22841956 helena.neumann@iakh.uio.no Internasjonalisering, Studieadministrasjon, Veiledning
Nilsen, Elin Kristine Førstekonsulent +47-22855592 elinn@stv.uio.no Veiledning, Eksamen, Pensum, Bachelor
Nygaard, Hedvig Lie Rådgiver +47-22857534 h.l.nygaard@admin.uio.no tilgang til høyere utdanning, motivasjon, mangfold, Læringsmiljø, Studentrekruttering, veiledning
Nylenna, Jord Seniorkonsulent +47-22841609 jord.nylenna@stv.uio.no Studieadministrasjon Masterprogrammet, Veiledning, Opptak
Næss, Turid Spesialbibliotekar +47-22857554 turid.nass@ub.uio.no Veiledning, Lån, Bibliotek
Olsson, Britt Hilde Hovedbibliotekar +47-22856701 b.h.olsson@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Lån
Schive-Nielsen, Ingerid Hovedbibliotekar +47-22857851 ingerid.schive-nielsen@ub.uio.no Bibliotek, Litteratursøk, Veiledning, Informasjonskompetanse, Undervisning, Kurs, Nettpublisering
Skage, Lasse Spesialbibliotekar +47-22852195 lasse.skage@ub.uio.no Bibliotek, Alma, Tilvekst, Veiledning
Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47-22852192 45243100 (mob) +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Nettpublisering, Litteratursøk, Lån, Veiledning, Reference Manager
Steffner, Karin Spesialbibliotekar +47-22857155 karin.steffner@ub.uio.no Bibliotek, Veiledning, Katalogisering
Storchi, Elisa Spesialbibliotekar +47-22844329 elisa.storchi@ub.uio.no Katalogisering, Veiledning, Bibliotek, Baltisk, Slavisk, Klassifikasjon
Straume, Ingerid Førstebibliotekar +47-22844269 ingerid.straume@ub.uio.no Akademisk skriving, Pedagogikk, Tverrfaglighet, Systematiske oversikter, Litteratursøk, Pedagogisk filosofi, Veiledning, Bærekraftig utvikling, Undervisning
Sørensen, Linda Therese Rådgiver +47-22856304 +47-45262038 (mob) l.t.sorensen@mn.uio.no programseminar, ForVei, seminarkoordinator, InterAct, kollegaveiledning, samtaleteknikk, organisasjonskultur, trivsel, studieteknikk, stressmestring, Gruppelærerseminar, foredragsholder, motivasjon, kurs, studentoppfølging, veiledning, læringsmiljø, gruppefasilitator, mestring, organisasjonsutvikling
Thyness, Mons Studiekonsulent +47-22844960 mons.thyness@imv.uio.no Felles studentsystem FS, Fronter, Opptak, Syllabus, Studieplaner, Veiledning
Torhaug, Tor Andreas I permisjon t.a.torhaug@ub.uio.no Katalogisering, Bibliotek, Veiledning
Trandheim, Åse T. Avdelingsleder +47 22 85 63 65 a.t.trandheim@hf.uio.no Arkiv, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Tårland, Maria Førstekonsulent +47-22850418 maria.tarland@media.uio.no Kvalitetssikring, Opptak, Internasjonalisering, Tilrettelegging, Veiledning, Studieadministrasjon
Villanger, Ilan Dehli Seniorrådgiver +47-22855545 +47-97579295 (mob) 97579295 i.d.villanger@mn.uio.no glede, studentoppfølging., InterAct, mestring, Veiledning, motivasjon, rekruttering, foredragsholder, trivsel, Læringsmiljø, gruppefasilitator, studentrekruttering, kollegaveiledning, samtaleteknikk, programseminar, studieteknikk, ForVei
Wik, Klaus Overingeniør +47-22858268 +47-91591039 (mob) klaus.wik@hf.uio.no Brukeradministrasjon, Arkitektur, IT‐tjenester, Brukerstøtte, Utvikling, Internett, Veiledning
Windingstad, Rannveig Hovedbibliotekar 22 85 47 88 +47 99 49 85 54 (mob) rannveig.windingstad@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Katalogisering, Klassifisering, Litteratursøk, Undervisning, Veiledning, Sophus Bugge
Wittek, Anne Line Professor +47-22858515 a.l.wittek@iped.uio.no Sosiokulturell teori, Høyere utdanning, Lærerutdanning, Skrivepedagogikk, Pedagogikk, Veiledning, Profesjonsutdanning
Zaborowski, Ida Maria Hovedbibliotekar +47-22855266 i.m.zaborowski@ub.uio.no Bibliotek, Innkjøp, Veiledning, Akkvisisjon, Alma, Tilvekst, Lån, Litteratursøk
Østby, Ingvild Spesialbibliotekar +47-22857160 ingvild.ostby@ub.uio.no Lån, Veiledning, Bibliotek