Personer med emneord «Selskapsrett»

Navn Telefon E-post Emneord
Ahlström, Hanna Christina Stipendiat +47-22859302 h.c.ahlstrom@jus.uio.no Selskapsrett, Europarett, Finansmarkedsrett, bærekraftig utvikling, Miljørett
Andenæs, Mads Professor +47-22859382 46624550 (mob) +47 46624550 mads.andenas@jus.uio.no Konkurranserett, Menneskerettigheter, Forvaltningsrett, Internasjonal privatrett, Selskapsrett, Markedsrett, Komparativ rett, Familie- og arverett, Europarett
Anker-Sørensen, Linn Cecilie Stipendiat +47-22859324 l.c.anker-sorensen@jus.uio.no Europarett, Finansmarkedsrett, Selskapsrett, EØS-rett
Christoffersen, Margrethe Buskerud Førsteamanuensis +47-22859735 +47-91864768 m.b.christoffersen@jus.uio.no Kontraktsrett, Selskapsrett, Sivilprosess
Dahlum, Andrea Vitenskapelig assistent 22859747 andrea.dahlum@student.jus.uio.no Selskapsrett
Gjein, Erlend Eriksen Stipendiat e.e.gjein@jus.uio.no corporate governance, Komparativ rett, Selskapsrett
Meling, Marie Stipendiat +47-22859746 976 88 864 marie.meling@jus.uio.no Finansmarkedsrett, Sjørett, Tredjemannsvern, Selskapsrett, Internasjonal privatrett, obligasjonsrett, Konkursrett
Mähönen, Jukka Professor +47-22859534 +47 949 83 275 jukka.mahonen@jus.uio.no Selskapsrett, Finansmarkedsrett, Rettsøkonomi, Europarett, Regnskapsrett
Sjåfjell, Beate Professor +47-22859381 +47-95931283 (mob) b.k.sjafjell@jus.uio.no Rettsøkonomi, Selskapsrett, Europarett, Miljørett, Internasjonal privatrett
Stordrange , Caroline Bang Stipendiat - Permisjon +47 22859678 c.b.stordrange@jus.uio.no Selskapsrett
Taylor, Mark Postdoktor +47-22859732 mark.taylor@jus.uio.no selskapsrett, regulering, Folkerett, strategic litigation
van Soest, Henri Marie L. Forsker +47-22859603 h.m.l.v.soest@jus.uio.no Finansmarkedsrett, European Law, Selskapsrett, Europarett, Energirett, EU Law, Energy Law