Personer med emneord «Likestilling»

Navn Telefon E-post Emneord
Halsaa , Beatrice Professor emerita +47-22858976 beatrice.halsaa@stk.uio.no Likestilling, Kjønnsforskning, Kvinnebevegelse, Feminisme, Medborgerskap, Statsvitenskap, Utopier, Etnisitet, Multikulturalisme, Religion
Holm, Greta Seniorrådgiver +47-22856914 greta.holm@hf.uio.no Personaladministrasjon, Juridisk rådgiver, Lønn, Likestilling, Kurs
Holter, Øystein Gullvåg Professor +47-22858953 o.g.holter@stk.uio.no Samfunn, Samfunnsøkonomi, Sosialhistorie, Maskuliniteter, Menn, Kjønn, Likestilling, Kjønnsbalanse, Sosiologi
Lappegård, Trude Professor emeritus +47-22845088 trude.lappegard@sosgeo.uio.no demografi, kvantitativ metode, Familie og livsløp, likestilling
Lie, Elin Rødahl Universitetslektor +47-22855607 e.r.lie@iped.uio.no Likestilling, Pedagogikk, Kjønnsforskning, Danning, Pedagogisk filosofi
Lilleaas, Ulla-Britt +47-22858979 92038367 (mob) 92038367 u.b.lilleaas@stk.uio.no Helse, Sosiologi, Kropp, Sosial Endring, Kjønnsforskning, Maskuliniteter, Kvalitative metoder, Likestilling, Forskningsformidling
Løvbak, Hege Elisabeth Seniorrådgiver +47-22854053 92042455 (mob) +47-92042455 h.e.lovbak@admin.uio.no Opplæring, Rapportering, Likestilling
Rogg, Unn Elisabet Universitetslektor +47-22858744 u.e.rogg@stk.uio.no Sosial klasse, Likestilling, Feminisme, Kjønnsforskning, Akademia, Kjønn
Skumsnes, Reinert Vikjord Seniorkonsulent +47-22858742 r.v.skumsnes@stk.uio.no Familie, Egyptologi, Kjønnsforskning, Kjønn, Likestilling, Historie
Snickare, Lotta Karin Seniorrådgiver +47-22855542 +47 948 53 365 l.k.snickare@mn.uio.no Kjønn, Organisasjon, Kjønnsforskning, Forskningsformidling, Ledelse, Maskulinitet, Likestilling, Bedriftsøkonom, Demokrati
Sørensen, Anette Seniorrådgiver +47-22781827 +47 97514857 anette.sorensen@medisin.uio.no Sentre for fremragende forskning (SFF), Administrativ ledelse, Økonomistyring, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU finansiering, Prosjektledelse, Likestilling, Anders Jahres medisinske priser
Thun, Cecilie Postdoktor +47-22858748 cecilie.thun@stk.uio.no religion, Likestilling, feminisme, medborgerskap, kjønn, norskhet
Ugletveit, Hedda HR-sjef +47-22851819 +47-90150537 (mob) hedda.ugletveit@nhm.uio.no Personaladministrasjon, Rekruttering, Tilsetting, Fratredelse, Fravær, Lønn, Permisjon, Pensjon, Opprykk, Likestilling
Wang, Yi Rådgiver +47-22842054 yi.wang@nchr.uio.no Likestilling, Kina, Menneskehandel., Prosjekt management, International samarbeid, Menneskerettigheter