Personer med emneord «Internasjonalt samarbeid»

Navn Telefon E-post Emneord
Aaen-Stockdale, Anne Rådgiver +47-22855398 +47 22855398 anne.aaen-stockdale@mn.uio.no Internasjonalt samarbeid, Godkjenning, Studieadministrasjon, Utveksling, Delstudier i utlandet
Aas, Solveig Seniorrådgiver +47-22858438 solveig.aas@admin.uio.no Strategi, Prioriterte land, Internasjonalt samarbeid, Forskningspolitikk, Forskningssamarbeid, Analyse, Russland, Norwegian Centennial Chair, USA, Forskningsadministrasjon, Peder Sather Center
Boholm, Cecilie Brinck Seniorkonsulent +47-22857870 c.b.boholm@uv.uio.no godkjenning, internasjonalisering, utveksling, mobilitet, studieadministrasjon, internasjonalt samarbeid
Buverud, Anna Kolberg Seniorrådgiver +47-22858437 a.k.buverud@admin.uio.no Mobilitet, Forskerutdanning, Fellesgrader, Akademisk Dugnad, Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid
Cham, Alieu S K Rådgiver +47-22851356 a.s.k.cham@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Eksamen
Egner, Marit Seniorrådgiver +47-22858490 marit.egner@admin.uio.no Nord-Sør-programmer og satsninger, Strategi, NORHED, Forskningsadministrasjon, Lederutvikling, Prioriterte land, Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, NORPART, Ekstern finansiering
Eldholm, Marit Prosjektleder +47-22858862 marit.eldholm@arena.uio.no Ekstern finansiering, Forskningformidling, Forskningsstøtte, Prosjektledelse, EU, Internasjonalt samarbeid
Engvik, Tine Tång Seniorkonsulent +47-22858410 t.t.engvik@admin.uio.no internasjonalt samarbeid, Utveksling, bilaterale avtaler
Forsetløkken, Runar Førstekonsulent +47-22854037 +47 92623835 runar.forsetlokken@sosgeo.uio.no Delstudier i utlandet, Utveksling, Organisasjon-arbeid-ledelse, Studiekonsulent master, Internasjonalt samarbeid
Gjessing, Therese Seniorrådgiver +47-22856118 therese.gjessing@hf.uio.no Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Studieadministrasjon
Grøholt, Ellen Kristine Rådgiver +47-22844865 e.k.groholt@mn.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Studieplaner, Emner, HMS, Studiekvalitet, Utveksling/Internasjonalisering, int
Grønner, Torbjørn Avdelingsleder +47-22857015 torbjorn.gronner@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Strategi, Ekstern finansiering, EØS-midlene, Internasjonalt samarbeid, Forskningssamarbeid, Utdanningssamarbeid
Halvorsen, Ann Kristin Sørli Seniorrådgiver +47-22856023 a.k.s.halvorsen@admin.uio.no Ekstern finansiering, EU, Forskningsadministrasjon, Forskningssamarbeid, Internasjonalt samarbeid, EU-kontoret
Helgason, Erlendur Seniorrådgiver +47-22845315 erlendur.helgason@medisin.uio.no Utlysninger, EU, Forskningsstøtte, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47-22856343 22856343 cecilia.hoel@mn.uio.no Delstudier i utlandet, Studieadministrasjon, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Eksamen, Vitnemål
Hullstein, Svein Seniorrådgiver +47-22858464 +47-90868755 (mob) svein.hullstein@admin.uio.no Internasjonalisering, The Guild, Strategi, Internasjonalt samarbeid
Hvistendahl, Hilde Seniorrådgiver +47-22855648 hilde.hvistendahl@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, EU
Håberg, Siv Seniorkonsulent +47-22856074 siv.haberg@stv.uio.no Peace and Conflict Studies, Internasjonalt samarbeid, Mobilitet, Delstudier i utlandet, Utveksling, Studentveiledning, Godkjenning
Johansen, Karen Crawshaw Seniorrådgiver +47-22858476 +47-97578028 (mob) k.c.johansen@admin.uio.no Forskningssamarbeid, Prioriterte land, Internasjonalt samarbeid, Forskningsadministrasjon, Forskningspolitikk, Strategi
Kirksæther, Jørgen Seniorrådgiver +47-22855618 jorgen.kirksather@mn.uio.no Forskningsadministrasjon, EU, Internasjonalt samarbeid
Kvernmo, Trine Merete Seniorrådgiver +47-22858458 t.m.kvernmo@admin.uio.no Russland, Forskningsadministrasjon, PRISMA, Norden, Eurasia, Prioriterte land, Nordområdene, Ekstern finansiering, Prosjektledelse, Kompetanseutvikling, Tverrfakultære forskningsområder, Forskningssamarbeid, Strategi, Internasjonalt samarbeid
Kværk, Geir Ove Seniorrådgiver +47-22858860 +47-99513791 (mob) g.o.kvark@arena.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte
Larsen, Lisbeth Internasjonaliseringskonsulent +47-22854198 lisbeth.larsen@ilos.uio.no Internasjonalt samarbeid
Lomsdalen, Jens Peder Rådgiver +47-22859857 j.p.lomsdalen@jus.uio.no Internasjonalt samarbeid, Godkjenning, Mobilitet, Internasjonalisering, Utveksling
Løken, Anette Seniorrådgiver +47-22854339 anette.loken@admin.uio.no Mobilitet, Internasjonalisering, Internasjonalt samarbeid, Nord-Sør-programmer og satsninger, Prioriterte land
Magnusson, Ola Anders Rådgiver - Administrasjonen Forskningsveien +47 22845046 o.a.magnusson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Administrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Opptak, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Joint Degree, Emner
Mazzarella, Anna Virginia Black Seniorkonsulent +47-22855065 a.v.b.mazzarella@ibv.uio.no Studieadministrasjon, Delstudier i utlandet, PhD, Internasjonalt samarbeid
Müller, Astrid Hovedbibliotekar +47-23074423 astrid.muller@ub.uio.no Bibliotek, PubMed, Kurs, Internasjonalt samarbeid, Litteratursøk, Bibliometri, Forskningsdata
Rogne, Camilla Rådgiver +47-22841111 camilla.rogne@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Felles studentsystem FS, Bilagslønn, Opptak, Eksamen
Skov, Bjarne Seniorrådgiver +47-22 85 85 81 +47-901 82 976 (mob) bjarne.skov@hf.uio.no Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Lokaltillitsvalgt, Tillitsvalgt, Parat, Studieadministrasjon
Sogner, Ingrid Seksjonssjef +47-22854465 +47-90663386 (mob) ingrid.sogner@medisin.uio.no Forskningspolitikk, EU, Innovasjon, Næringsliv, Internasjonalt samarbeid, Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering
Stokke, Olav Schram Professor +47-22845964 99609048 (mob) o.s.stokke@stv.uio.no Internasjonale institusjoner, Internasjonale relasjoner, Internasjonal politikk, Internasjonal miljø- og ressurspolitikk, Internasjonale klimaforhandlinger, Internasjonalt samarbeid
Sælen, Håkon Forsker 91693150 hakon.salen@stv.uio.no Klimapolitikk, Ressurs- og miljøpolitikk, Internasjonalt samarbeid, Internasjonale klimaforhandlinger, Internasjonal politikk, Internasjonal miljø- og ressurspolitikk
Thorn, Christian Seniorkonsulent +47-22858475 christian.thorn@mn.uio.no Godkjenning, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Delstudier i utlandet
Topnes, Mette Seniorrådgiver +47-22858175 mette.topnes@admin.uio.no Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Forskningssamarbeid, Internasjonalt samarbeid, EU-kontoret, EU, ERC, H2020, PES
Trondal, Tron Seniorkonsulent +47-22854971 tron.trondal@sv.uio.no Godkjenning, Delstudier i utlandet, Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Utveksling, Foto
Ullerø, Sara Marie Rådgiver +47-22858497 s.m.ullero@admin.uio.no Internasjonalt samarbeid, Global mobilitet, ERASMUS
Vestad, Guri Seniorrådgiver +47-22858482 +47-99389621 (mob) guri.vestad@admin.uio.no Strategi, Internasjonalt samarbeid
Westheim, Anne Seniorrådgiver +47-22845819 anne.westheim@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Mobilitet, Internasjonalt samarbeid, Opptak, Utveksling
Øen, Lars Seniorrådgiver +47-22844745 lars.oen@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningssamarbeid, Ekstern finansiering, EU, H2020, Internasjonalt samarbeid