Personer med emneord «Inntekt arbeid og velferd»

Navn Telefon E-post Emneord
Alpino, Matteo Stipendiat +47-22855969 matteo.alpino@econ.uio.no Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Asheim, Geir B. Professor +47-22855498 g.b.asheim@econ.uio.no Vekst og utvikling, Ressurser energi og miljø, Adferd informasjon og strategi, Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi
Berg, Kristoffer Stipendiat kristoffer.berg@econ.uio.no Økonomisk politikk, Inntekt arbeid og velferd, Offentlig økonomi
Bhuller , Manudeep Førsteamanuensis +47-22845973 +47 91599826 (mob) manudeep.bhuller@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Økonomisk politikk
Brekke, Kjell Arne Professor +47-22841169 48295384 (mob) 48295384 k.a.brekke@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd, Adferd informasjon og strategi
Christiansen, Vidar Professor +47 22855121 vidar.christiansen@econ.uio.no Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Ellingsen, Nicolai Stipendiat 90508490 (mob) 90508490 nicolai.ellingsen@econ.uio.no Makroøkonomi, Politisk økonomi, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Fiva, Jon H. Professor II +4791193403 (mob) jon.h.fiva@bi.no Politisk økonomi, Økonomisk politikk, Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi
Hagedorn, Marcus Professor +47-22845576 marcus.hagedorn@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi, Offentlig økonomi, Politisk økonomi, Penger kreditt og finans
Havnes, Tarjei Førsteamanuensis +47-22857484 +47-93423592 (mob) tarjei.havnes@econ.uio.no Økonomisk politikk, Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi
Hoel, Michael Professor emeritus +47-22858387 +47-90045402 (mob) m.o.hoel@econ.uio.no Ressurser energi og miljø, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Holden, Steinar Instituttleder +47-22855156 48284416 (mob) +47 48284416 steinar.holden@econ.uio.no Økonomisk politikk, Penger kreditt og finans, Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi
Holter, Hans Førsteamanuensis +47-22855108 hans.holter@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Økonomisk politikk, Inntekt arbeid og velferd
Holtsmark, Katinka Kristine Postdoktor - Økonomisk institutt +47-22844021 k.k.holtsmark@econ.uio.no Vekst og utvikling, Ressurser energi og miljø, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Keilman, Nico Professor +47 22855128 nico.keilman at econ.uio.no Demografi, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Kjelsrud, Anders Grøn Postdoktor +47-22855134 a.g.kjelsrud@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, Vekst og utvikling, Internasjonal økonomi
Knutsen, Tora Kjærnes Stipendiat t.k.knutsen@econ.uio.no Politisk økonomi, Vekst og utvikling, Inntekt arbeid og velferd
Kovacevic, Sonja Stipendiat sonja.kovacevic@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Vekst og utvikling, Samfunnsøkonomi
Kravdal, Øystein Professor +47-22855158 oystein.kravdal@econ.uio.no Demografi, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Kruse, Herman Stipendiat herman.kruse@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi
Leuven, Edwin Professor +47-22855139 edwin.leuven@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, Økonometri, Økonomisk politikk
Lind, Jo Thori Professor +47-22844027 j.t.lind@econ.uio.no Politisk økonomi, Vekst og utvikling, Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Lund, Diderik Professor Emeritus diderik.lund@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Økonomisk politikk, Penger kreditt og finans, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd
Mehlum, Halvor Professor +47-22855152 halvor.mehlum@econ.uio.no Vekst og utvikling, Økonomisk politikk, Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi, Internasjonal økonomi
Moene, Karl Ove Professor +47-22855130 k.o.moene@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Vekst og utvikling, Økonomisk politikk, Ressurser energi og miljø, Internasjonal økonomi, Inntekt arbeid og velferd
Morset, Trygve Larsen Stipendiat t.l.morset@econ.uio.no Penger kreditt og finans, Internasjonal økonomi, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Myhre, Andreas Steinvall Stipendiat +47-22854237 +47-91631981 a.s.myhre@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Økonomisk politikk., Økonometri, Samfunnsøkonomi
Nilssen, Tore Professor +47 22854936 +47 95211211 tore.nilssen@econ.uio.no Næring marked og konkurranse, Inntekt arbeid og velferd, Politisk økonomi, Samfunnsøkonomi, Adferd informasjon og strategi
Nyborg, Karine Professor +47-22857283 karine.nyborg@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Adferd informasjon og strategi, Økonomisk politikk, Ressurser energi og miljø, Samfunnsøkonomi
Ognedal, Tone Førsteamanuensis +47 22855131 tone.ognedal@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Næring marked og konkurranse, Inntekt arbeid og velferd, Politisk økonomi
Piacquadio, Paolo Giovanni Førsteamanuensis +47-22857237 p.g.piacquadio@econ.uio.no Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd, Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Adferd informasjon og strategi, Vekst og utvikling
Rødseth, Asbjørn Professor emeritus +47-22855133 +47-91525892 (mob) asbjorn.rodseth@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Penger kreditt og finans, Samfunnsøkonomi
Storesletten, Kjetil Professor +47-22844009 kjetil.storesletten@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, Vekst og utvikling, Politisk økonomi, Penger kreditt og finans
Torsvik, Gaute Professor +47-22857434 gaute.torsvik@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Politisk økonomi, Inntekt arbeid og velferd
Ulltveit-Moe, Karen Helene Professor +47 22 85 72 40 +47 952 17 050 (mob) k.h.ulltveit-moe[at]econ.uio.no Næring marked og konkurranse, Internasjonal økonomi, Vekst og utvikling, Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd
Wang, Yikai Postdoktor +47-22850224 yikai.wang@econ.uio.no Politisk økonomi, Samfunnsøkonomi, Inntekt arbeid og velferd, vekst og utvikling
Wen, Yudi Stipendiat +47-22854520 yudi.wen@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Makroøkonomi, Samfunnsøkonomi, Internasjonal økonomi
Wiborg, Vegard Sjurseike Stipendiat v.s.wiborg@econ.uio.no Spillteori, Samfunnsøkonomi, Adferd informasjon og strategi, Inntekt arbeid og velferd
de Haan, Monique Førsteamanuensis +47 22857644 moniqued@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Samfunnsøkonomi, Økonometri