Personer med emneord «Film»

Navn Telefon E-post Emneord
Brandsæter, Signe Marie Univ.bibliotekar +47-22857605 s.m.brandsater@ub.uio.no Journalistikk, Film, Litteraturvitenskap, Kommunikasjon, Medier, Bibliotek, Medievitenskap, Fjernsyn
Hermundsgård, Frode Førsteamanuensis +47 22857688 frode.hermundsgard@iln.uio.no Norsk språk, Språklæring, Film, Nordisk litteratur, Kaukasus
Kitchen-Døderlein, Deborah Lynn Førsteamanuensis +47-22856952 90948254 (mob) 90948254 d.l.kitchen-doderlein@ilos.uio.no United States historie og kultur, Amerikanske Sosial historie, Kjønn, Race, Film, Raseblandet Sex Kjærlightet og Ekteskap, Forskningsmetoder, Hukommelse, Amerikanere i Norge
Orning, Sara Forsker (i permisjon frem til 2020) 22858744 s.e.s.orning@stk.uio.no Kulturstudier, Kjønn, Feministisk teori, Kjønnsforskning, Film, Helse, Historie, Litteratur, Kropp
Oxfeldt, Elisabeth Professor +47-22856935 elisabeth.oxfeldt@iln.uio.no Postkolonialisme, Film, Nordisk litteratur, Interart, Kulturelt mangfold, Nasjonalisme
Rees, Ellen Professor - i permisjon grunnet verv som prodekan for forskning +47-22858677 e.r.rees@iln.uio.no nordisk litteratur, film, litteratur og litteraturvitenskap, nasjonal identitet, samtidslitteratur, Ibsen, Drama, adaptasjon
Refsum, Christian Professor +47-22844583 +47 93820707 christian.refsum@ilos.uio.no Litteratur, Litteraturvitenskap, Estetisk teori, Oversettelse, Poesi, kjærlighet, Film
Rustad, Gry Cecilie Postdoktor 95721279 g.c.rustad@media.uio.no Film, Tekstanalyse, Estetikk, Medieestetikk, Medieinnovasjon, TV
Yang, Julianne Q. M. Gjennomføringsstipendiat julianne.yang@iln.uio.no Skandinavisk film, Film, ScanGuilt, Populærkultur, Filmvitenskap, Reality TV