Personer med emneord «Fagdidaktikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Bergem, Ole Kristian Forsker +47-22844125 o.k.bergem@ils.uio.no Klasseromsforskning, Læring og utdanning, Matematikkdidaktikk, EKVA., Fagdidaktikk
Blikstad-Balas, Marte Førsteamanuensis +47-22850223 90824582 (mob) 908 24 582 marte.blikstad-balas@ils.uio.no Fagdidaktikk, Klasseromsforskning, Norskfaget, Tekstbasert læring, Læring og utdanning, Leseforståelse, Kunnskap i skolen
Fjeldstad , Dag T Oddssøn Senior d.t.o.fjeldstad@ils.uio.no Samfunnsfagdidaktikk, Fagdidaktikk, Læring og utdanning
Fredlund, Tobias Postdoktor tobias.fredlund@ils.uio.no Variasjonsteori, Klasseromsforskning, Fagdidaktikk, Lærerutdanning, Naturfagdidaktikk, Sosialsemiotikk
Gjone, Gunnar Professor emeritus gunnar.gjone@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Hellekjær, Glenn Ole Professor +47-22857364 +47-92831622 (mob) g.o.hellekjar@ils.uio.no Fagdidaktikk, Engelskdidaktikk, Fremmedspråk, Læring og utdanning
Hertzberg, Frøydis Professor emerita froydis.hertzberg@ils.uio.no Skriveforskning, Retorikk, Fagdidaktikk, Muntlige ferdigheter, Kunnskap i skolen, Sjangerundervisning, Akademisk skriving, Norskdidaktikk
Hvistendahl, Rita Instituttleder 22844030 97128718 (mob) r.e.hvistendahl@ils.uio.no Norskdidaktikk, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Jenset, Inga Staal Postdoktor 98853440 (mob) i.s.jenset@ils.uio.no Klasseromsforskning, Fagdidaktikk, Lærerutdanningsforskning, Lærerutdanning, Praksis, Pedagogikk
Kaarstein, Hege Forsker +47-22856602 hege.kaarstein@ils.uio.no Matematikkdidaktikk, TEDS-M, EKVA, LEA, Læring og utdanning, Undervisningskunnskap i matematikk, Fagdidaktikk
Mathé, Nora Elise Hesby Stipendiat n.e.h.mathe@ils.uio.no Samfunnsfagdidaktikk, Fagdidaktikk
Mikkelsen, Rolf Senior +47-22857718 rolf.mikkelsen@ils.uio.no Samfunnsfagdidaktikk, Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Geografididaktikk
Nortvedt, Guri Førsteamanuensis +47-22854332 guri.nortvedt@ils.uio.no EKVA, Fagdidaktikk, Matematikkdidaktikk, Læring og utdanning
Olsen, Rolf Vegar Professor +47-22844510 98859376 (mob) 988 59376 r.v.olsen@cemo.uio.no Læring og utdanning, Kvantitative utdanningsanalyser, Komparative og internasjonale utdanningsstudier, CEMO, Fagdidaktikk, Læringsutbytte
Onstad, Torgeir Senior +47-22854049 torgeir.onstad@ils.uio.no Fagdidaktikk, Læring og utdanning, Matematikkdidaktikk
Roe, Astrid Seniorforsker +47-22844400 astrid.roe@ils.uio.no EKVA, Læring og utdanning, Fagdidaktikk
Scheie, Janne T. Universitetslektor +47-22845993 j.t.scheie@ils.uio.no Utdanningsledelse, Fagdidaktikk
Simensen, Aud Marit Professor emerita a.m.simensen@ils.uio.no Læring og utdanning, Læreplanstudier, Fagdidaktikk, Anvendt språkvitenskap
Sjøberg, Svein Professor emeritus svein.sjoberg@ils.uio.no Læring og utdanning, Fagdidaktikk, Naturfagdidaktikk
Vestøl, Jon Magne Professor. Prodekan for studier 22844595 41450259 (mob) j.m.vestol(alfakrøll)ils.uio.no Fagdidaktikk, Læring og utdanning, Klasseromsforskning, Læring og utdanning
Vold, Eva Thue Førsteamanuensis +47-22855052 e.t.vold@ils.uio.no Fremmedspråk, Læring og utdanning, Fransk fagdidaktikk, Fagdidaktikk
Wiggen, Geirr Professor emeritus geirr.wiggen@ils.uio.no Nordisk språkvitenskap, Fagdidaktikk