Personer med emneord «EndNote»

Navn Telefon E-post Emneord
Aamodt, Mikaela Spesialbibliotekar 22119497 mikaela.aamodt@ub.uio.no Kurs, Bibliotek, Databaser, PubMed, Ovid, EndNote, Litteratursøk
Bjerkenes, Glenn Karlsen Hovedbibliotekar +47-22859176 g.k.bjerkenes@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Informasjonskompetanse, Innlån, Litteratursøk, Lån, Undervisning, Veiledning, Oria
Carlström, Magnus Spesialbibliotekar +47-23074474 magnus.carlstrom@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Veiledning, Lån
Christophersen, Ellen Hovedbibliotekar +47-23074428 ellen.christophersen@ub.uio.no Nettpublisering, EndNote, Litteratursøk, Informasjonskompetanse, Reference Manager, Bibliotek, Kurs
Gundersen, Idun Spesialbibliotekar +47-22850096 +47 47374999 idun.gundersen@ub.uio.no EndNote, Undervisning, Bibliotek
Haraldsen, Kirsten Borse Førstebibliotekar +47-90688254 (mob) k.b.haraldsen@ub.uio.no Botanikk, Evolusjon, Vitenskapelig kommunikasjon, Bibliotek, Cellebiologi, Biologi, EndNote
Haug, Øystein Spesialbibliotekar +47-22844567 oystein.haug@ub.uio.no Undervisning, Litteratursøk, Bibliotek, Lån, EndNote, Veiledning
Hestnes, Toril Marie Spesialbibliotekar +47-22117591 t.m.hestnes@ub.uio.no Bibliotek, Databaser, Reference Manager, EndNote, Litteratursøk, Referanseverktøy
Jørgensen, Nina Marie Høyning Spesialbibliotekar +47-23015062 n.m.h.jorgensen@ub.uio.no Undervisning, EndNote, Bibliotek, Kurs, Litteratursøk
Konestabo, Heidi Sjursen Førstebibliotekar +47-41294973 (mob) h.s.konestabo@ub.uio.no Toksikologi, Biologi, Økologi, Zoologi, Bibliotek, Klima og miljø, EndNote
Lian, Hans Gunnar Slokvik Spesialbibliotekar +47-22859709 +47-41474171 h.g.s.lian@ub.uio.no Alma, Programmering, Innkjøp, Klassifikasjon, Tidsskrifter, EndNote, Zotero, Litteratursøk, Undervisning, Emneordsindeksering, Bibliotek, Forskningsstøtte
Lund, Mariann Spesialbibliotekar +47-91244108 mariann.lund@ub.uio.no Littteratursøk, Bibliotek, Veiledning, Tidsskrifter, EndNote
Låberg, Kyrre Traavik Overingeniør +47 91 624 324 (mob) kyrretl@ub.uio.no EndNote, Biologi, JQuery, Bibliotek, MySQL, Web-Design, Programmering, Kurs, Php
Lørdahl, Lars Erik Univ.bibliotekar +47-22844221 l.e.lordahl@ub.uio.no Foto, Arkeologi, Bibliotek, Historie, EndNote
Malovic, Ivana Førstebibliotekar +47-23074425 ivana.malovic@ub.uio.no Kurs, Open Access, EndNote, Databaser, Kritisk vurdering, Litteratursøk, Bibliotek
Pedersen, Henrik Keyser Førstebibliotekar +47-22856905 +47-95242425 (mob) h.k.pedersen@ub.uio.no Bibliografi, EndNote, Tysk, Idéhistorie, Nederlandsk, Bibliotek, Filosofi
Refsland, Irene Spesialbibliotekar +47-23074473 irene.refsland@ub.uio.no Bibliotek, Alma, EndNote, E-bøker, E-tidsskrifter, Reference Manager
Soelberg, Signy Rose Spesialbibliotekar +47-22852192 45243100 (mob) +47 45243100 s.r.soelberg@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Kurs, Nettpublisering, Litteratursøk, Lån, Veiledning, Reference Manager
Strandh, Pher-M Sekretær p.m.strandh@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Analyse
Sundsbak, Ragnhild Univ.bibliotekar +47-22854708 ragnhild.sundsbak@ub.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Bibliotek, EndNote, Kjønn, Komparativ politikk, Statsvitenskap
Sørbø, Solveig Isis Rådgiver +47-22852441 45095002 s.i.sorbo@ub.uio.no spesialsamlinger, kunnskapsorganisering, Zotero, Tverrfaglighet, EndNote, Arrangementer, Forskningsstøtte, Bibliotek
Søyland, Marte Jørgensdatter Spesialbibliotekar +47-22117590 m.j.soyland@ub.uio.no Bibliotek, EndNote, Litteratursøk, Referanseverktøy, Reference Manager, Kommunikasjon, Nettpublisering
Ødegaard, Marte Spesialbibliotekar +47-23074479 marte.odegaard@ub.uio.no Informasjonskompetanse, Kurs, EndNote, Reference Manager, Databaser, Bibliotek, Litteratursøk