Personer med emneord «Eksamen»

Navn Telefon E-post Emneord
Aabelvik, Hanne-Guro Seniorrådgiver +47-22845829 45232555 (mob) 45232555 h.g.aabelvik@medisin.uio.no Eksamen, Felles studentsystem FS, Studieadministrasjon
Aaknes, Kristin Rådgiver 23074369 kristin.aaknes@medisin.uio.no Fagprøven, Digital eksamen, Eksamen, OSCE
Aamodt, Siri Studiekonsulent 22856877 s.m.aamodt@iakh.uio.no studieadministrasjon, historie, emner, master, undervisning, eksamen, PECOS
Amundsen, Mai Juliet Butters I permisjon Eksamen, Studieadministrasjon
Andresen, Marianne Førstekonsulent +47-22852422 marvandr@ifi.uio.no Eksamen, Timelønn, Innkjøp, Basware, Studieadministrasjon
Arnfinsen, Deborah Ann Rådgiver/studiekonsulent 22850523 d.a.arnfinsen@medisin.uio.no Studierådgiver, Studieadministrasjon, Eksamen, Emner, Opptak, FS, Fronter
Arntsen, Borghild M Seniorrådgiver +47-22845806 b.m.arntsen@medisin.uio.no Forskerlinjen, Forskningsadministrasjon, Rekruttering, Opptak, Eksamen
Atubo, Brenda Apili Førstekonsulent +47-22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Eksamen
Aursjø, Asbjørn Seniorkonsulent +47-22844592 asbjorn.aursjo@hf.uio.no Digital eksamen, Eksamen, Vitnemål
Berger, Niclas Johan Marius Rådgiver +47-22851437 n.j.m.berger@medisin.uio.no Eksamen, TP, Felles studentsystem FS, Studieadministrasjon
Bergkvam, Øystein Rådgiver +47-22856345 oystein.bergkvam@mn.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, Fusk, Vitnemål
Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent +47-67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, rombooking, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner
Brekke, Eleonora Førstekonsulent +47-22850562 eleonora.brekke@medisin.uio.no Emner, Eksamen, Studieadministrasjon, Opptak, Studieveiledning
Caspersen, Tom Arild Rådgiver +47-22857001 t.a.caspersen@farmasi.uio.no eksamen, Studieadministrasjon
Cham, Alieu S K Rådgiver +47-22851356 a.s.k.cham@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Eksamen
Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Corell, Hilde Johansen Førstekonsulent +47-22844162 h.j.corell@sv.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon, Eksamensavvikling, Tilrettelegging
Eidstuen, Mari Studiekonsulent arkeologi og konservering 228 41905 mari.eidstuen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Eksamen
Ekdahl, Ingeborg Fauske Førstekonsulent +47-22850407 i.f.ekdahl@media.uio.no Emneopptak, Kvalitetssikring, Eksamen, Studieadministrasjon, Timeplanlegging
Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera (HF superbruker)
Enger, Tone Seniorkonsulent +47-22855115 tone.enger@econ.uio.no Opptak, Avhandlinger, Eksamen, Prøveforelesning, Ph.d., Emner, Disputas
Eriksen, Terese Seniorkonsulent +47-22850526 terese.eriksen@medisin.uio.no Opptak, Eksamen, Studieveiledning, Emner, Studieadministrasjon
Finne, Eirik Førstekonsulent +47-22854113 eirik.finne@ifikk.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon, Klage, Ekspedisjon
Giil, Elisabeth Førstekonsulent +47-22855890 elisagiil@math.uio.no Nettredaktør, Bestillinger, klager, Ekspedisjon, Studieadministrasjon, begrunnelser, Eksamen
Granum, Helle Pedersen Rådgiver +47-22858937 h.p.granum@stk.uio.no Internasjonale studier, Studieadministrasjon, Fronter, Veiledning, Eksamen
Greiner, Kirsten Ingeborg Studiekonsulent 22858184 k.i.greiner@sai.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Utveksling, Tilrettelegging, Sensur FS, Godkjenning
Grude, Kristin Schøyen Førstekonsulent +47-22856630 k.s.grude@uv.uio.no eksamen, studieadministrasjon, vitnemål, Inspera
Hafte, Tolesa Tilahun Rådgiver +47-22851439 t.t.hafte@medisin.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Hals, Gro Hauki Seniorkonsulent +47-22856263 g.h.hals@sv.uio.no Eksamen, Vitnemål, Eksamensvakter, Sensur FS, Fjerde forsøk
Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, masteroppgaver, undervisningsplanlegging
Helgadóttir, Ásta Seniorkonsulent +47 228 44464 asta.helgadottir@hf.uio.no Eksamen, Vitnemål
Helland, Solvor Horrig Rådgiver +47-22851131 s.h.helland@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Undervisning, Felles studentsystem FS, TP, Eksamen, Digital eksamen
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47-22856343 22856343 cecilia.hoel@mn.uio.no Delstudier i utlandet, Studieadministrasjon, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Eksamen, Vitnemål
Huglen, Kristina Førstekonsulent +47-22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern norsk utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Opptak, Praksis, Canvas, Fronter, Digital eksamen
Innes, Anne Gunhild Seniorkonsulent +47-22855869 a.g.innes@geo.uio.no FS, Eksamen, Forskerutdanning, ePhorte, PhD, Parat, Epay, Studieadministrasjon
Jenssen, Venke Seniorrådgiver +47-22844658 +47-22844650 ekspedisjonen venke.jenssen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Web publishing, Studiekvalitet, Studieplaner, Eksamen
Kiil, Maiken Bjerga Førstekonsulent +47-22854003 m.b.kiil@sosgeo.uio.no Bachelor, Studieveiledning, Studiekvalitet, Eksamen, Samfunnsgeografi, Studieadministrasjon
Kostanda, Elvira Rådgiver +47-22851567 elvira.kostanda@medisin.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Langeid, Brita Rådgiver +47-22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Eksamen, Utviklingsstudier, Samfunnsgeografi, Studieveiledning, Cristin
Larsen, Ragnar Holst Rådgiver +47-22844738 ragnahl@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Veiledning, Undervisningsplanlegging, Eksamen, Opptak, Disputas, Tilrettelegging
Le Page, Siv Støfring Studiekonsulent +47-22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Eksamen, Emner, Studieveiledning, Opptak, Studieadministrasjon
Lind, Nina Rådgiver +47-22851116 nina.lind@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Lønning, Lars Rådgiver +47-22855838 l.i.lonning@hf.uio.no Vitnemål, Studieadministrasjon, Godkjenning, Eksamen
Løvendahl, Lill Kathrine Studiekonsulent +47-22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no FS, Eksamen, Fronter, Opptak, Studieadministrasjon, Emner, Studieveiledning
Moen, Hanne Rådgiver +47-22851530 hanne.moen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Moldal, Ann Kristin Førstekonsulent 22859873 a.k.moldal@jus.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Valgemner, Vitnemål
Mosserud-Haavardsholm, Kaja Studieleder +47-22842207 kajaem@its.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Undervisning
Neset (Permisjon), Birthe Studiekonsulent Eksamen, FS, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Emner, Fronter, Opptak
Olsen, Morten Slind Seniorkonsulent +47-22859428 m.s.olsen@jus.uio.no Eksamen, Opptak, Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning
Olsen, Rita Iren Seniorrådgiver +47-22851419 r.i.olsen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Regelverk, Emner
Omberg, Hilde Førstekonsulent +47-22858217 hilde.omberg@sosgeo.uio.no Studiekvalitet, Fronter, Studieadministrasjon, Eksamen, Sosiologi, Studieveiledning
Reza, Merita Emini Permisjon Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon, Opptak
Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Opptak, Studieveiledning, Samfunnsgeografi, Studiekonsulent master, Human Geography
Rogne, Camilla Rådgiver +47-22841111 camilla.rogne@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Utveksling, Internasjonalt samarbeid, Felles studentsystem FS, Bilagslønn, Opptak, Eksamen
Røine, Linda Kristin Seniorrådgiver +47-22844652 l.k.roine@medisin.uio.no Studiekvalitet, Eksamen, Studieplaner, Studieadministrasjon, Undervisning
Rørtveit, Torill Rådgiver +47-22857348 torill.rortveit@ibv.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Godkjenning, Studiekvalitet, Opptak, Studieadministrasjon
Salameh, Sarah I permisjon Innkjøp, Studieadministrasjon, Eksamen, Ekspedisjon
Sandåker, Anne-Line Studieleder +47-22858992 a.l.sandaker@sum.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Eksamen, Arbeidslivsrelevans
Santelmann, Kaja Seniorkonsulent +47-22850065 kaja.santelmann@jus.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon, Sensur, Fritt sammensatt bachelor, Tilrettelegging, Gradsfangst
Severson, Lauren Anne Auditore Førstekonsulent +47-22845045 l.a.a.severson@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Opptak, Emner
Stark, Audrey Førstekonsulent +47-22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Kultur og kommunikasjon, Studieadministrasjon
Stave, Torill Avdelingsleder +47 228 44467 torill.stave@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Digital eksamen, Eksamensplanlegging, TP
Steen Slåttå , Kristin Avdelingsleder +47 22859861 k.s.slatta@jus.uio.no Eksamen, Emner, Vitnemål, Studieplaner, Regelverk, kvalitetssystem
Stensvik, Karoline Rådgiver +47-22856222 karoline.stensvik@medisin.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Strandberg-Jensen, Bethina Seniorkonsulent +47-22855226 bethina.strandberg-jensen@sosgeo.uio.no Studiekonsulent master, Sosiologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Opptak
Sundby, John Førstekonsulent +47-22856709 john.sundby@mn.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon
Svenningsen, Namgyal Tsomo Rådgiver +47-22852199 n.t.svenningsen@odont.uio.no eksamen, spesialistutdanning, opptak, studie, suppleringsopptak, praksis
Sverre, Kaya Teamleder - Enhet for studiestøtte 22854353 k.a.sverre@medisin.uio.no Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Undervisning
Talleraas, Marie Johanne Førstekonsulent +47-22858217 +47-22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen
Thorstad, Signe Ingjerd Rådgiver +47 228 44466 s.i.thorstad@hf.uio.no Fusk, eksamen, Si fra-systemet, Studieadministrasjon
Tu, My Hanh Rådgiver +47-22857274 m.h.tu@ibv.uio.no Utlysninger, Biologi, Eksamen, Studieveiledning, Internasjonalisering, Studieadministrasjon
Tvenge, Anne Margit Seniorkonsulent (i permisjon) 22859803 a.m.tvenge@jus.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, digital eksamen
Urbye, Tone Seniorkonsulent +47-22850304 tone.urbye@teologi.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Veum, Kristin Marie Førstekonsulent +47-22856898 k.m.veum@ilos.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Vik, Elisabeth Studiekonsulent +47-22854412 elisabeth.vik@sai.uio.no Studieadministrasjon Masterprogrammet, Undervisning, Eksamen, Tilrettelegging, Alumniforeningen, Arbeidslivsrelevans
Wathne, Anne Siri Førstekonsulent +47-22858553 a.s.wathne@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Pensum
Wold, Sigrid Fremmerlid Førstekonsulent +47 22 84 50 00 / 22 84 44 04 s.f.wold@psykologi.uio.no Ekspedisjon, Eksamen, Profesjon