Personer med emneord «Brukerstøtte»

Navn Telefon E-post Emneord
Ali, Haris Avdelingsingeniør haris.ali@uv.uio.no it-tjenester, brukerstøtte, Lokal-it
Amalathas, Theresa Shamini Overingeniør +47-22854285 theresaa@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte
Ariansen, Morten Overingeniør +47-22850664 +47-90162230 (mob) morten.ariansen@medisin.uio.no Lokal-IT, E-post, Innkjøper, Brukeradministrasjon, Brukerstøtte, kalender, chat, Telefoni, Utskrift
Aukrusttrædet, Marit Driftsleder +47-22859697 +47-97763187 (mob) marit.aukrusttradet@admin.uio.no Brukerstøtte, Teknisk, Arrangementer
Babinski, Adam Roman Senioringeniør +47-22856565 +47-97501770 (mob) a.r.babinski@farmasi.uio.no Innkjøp, Brukeradministrering, Lokal-IT, Brukerstøtte
Berg, Anne-Gro Seniorrådgiver +47-22857776 a.g.berg@admin.uio.no Rådgivning, Arkiv, ePhorte, Brukerstøtte, Opplæring, Nettpublisering
Bergh-Johnsen, Hannah Førstekonsulent +47-22856025 hannah.bergh-johnsen@sv.uio.no Journalføring, Arkiv, Offentlig journal, ePhorte, Brukerstøtte, Superbruker
Bertheussen, Jens Martin Overingeniør +47-22858119 j.m.bertheussen@uv.uio.no Lokal-it, brukerstøtte
Bredholt, Victor Overingeniør +47-22850666 +47-92442236 (mob) victor.bredholt@medisin.uio.no Lokal-IT, Brukeradministrasjon, Brukerstøtte, Utskrift, Telefoni, E-post, kalender, Innkjøper, chat
Christophersen, Wenche Seniorkonsulent +47-22859972 Kontortlf. +47 22859972 wenche.christophersen@khm.uio.no Administrasjon, Brukerstøtte, Regnskap, Økonomi
Fredvik, Terje Senioringeniør +47-22856508 terje.fredvik@astro.uio.no Programmering, SPICE, Solar Orbiter, IT-støtte til forskning, Mac, Brukerstøtte, Lokal-IT, Hinode, IRIS, Rombaserte observasjoner, Japan, USA, Spania, Frankrike, England, Astronomi og astrofysikk, Solfysikk
Gjein, Gaute Konsulent gaute.gjein@medisin.uio.no Opplæring, Brukerstøtte, Undervisning, IKT og læring
Hamre, Lise Overingeniør +47-22840580 lise.hamre@usit.uio.no Programmering, Nettsider, Universell utforming, Brukerstøtte, Vortex, Skripting, Web
Haugan, Camilla Rådgiver +47-22859924 camilla.haugan@khm.uio.no Nettpublisering, Brukerstøtte, Innkjøp, Rapportering, Administrasjon
Hazza, Mohamed Abdulhamid Overingeniør +47-22855124 m.a.hazza@sv.uio.no Innkjøp, Brukerstøtte, IKT, IT-tjenester, Mac, Mobile enheter
Heibreen, Tom Seniorkonsulent +47-22851922 tom.heibreen@khm.uio.no Brukerstøtte, Rapportering, Innkjøp, Rekruttering, Ansettelser, Administrasjon
Hinden, Ina Høj Rådgiver +47-22856396 i.h.hinden@admin.uio.no Nettpublisering, Brukerstøtte, Opplæring, Rådgivning, ePhorte, Arkiv
Hoff, Øivind Magnus Overingeniør +47-22845012 +47-91748158 (mob) o.m.hoff@sv.uio.no Brukerstøtte, IT-tjenester
Holsted, Are Rådgiver +47-22844058 are.holsted@admin.uio.no Opplæring, ePhorte, Brukerstøtte, Rapportering, Arkiv, Rådgivning
Kanne-Hansen, Morten Driftsleder +47-97957897 morten.kanne-hansen@admin.uio.no Teknisk, Brukerstøtte, Arrangementer
Karlsen, Gunn Conradi Avdelingsleder +47-22852091 g.c.karlsen@odont.uio.no Personaladministrasjon, Brukerstøtte, Innkjøp
Karpen, Lucy Overingeniør 98021088 (mob) +47 98021088 karpenl@math.uio.no Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, Lokal-IT, Server- og driftstjenester
Kristiansen, Bård Overingeniør +47-22855802 bark@math.uio.no Brukeradministrasjon, Brukerstøtte, Lokal-IT, Server- og driftstjenester
Kvernes, Terje Senioringeniør +47-22855802 +47-41573210 (mob) terjekv@math.uio.no AV-tjenester, Brukeradministrasjon, Server- og driftstjenester, Lokal-IT, Brukerstøtte
Liudalen, Hilde Beate Seniorkonsulent +47-22851020 +47-94825622 (mob) h.b.liudalen@medisin.uio.no Administrasjon, brukerstøtte, rapportering, innkjøp, koordinering av pasienter og skuespillere, administrere alle modulene i atferdsfag
Lund, Stein-Eirik Overingeniør +47-22852481 +47-91713077 (mob) s.e.lund@usit.uio.no Nettskjema, Testing, Web, Brukerstøtte
Midtgaard, Kristoffer Avdelingsingeniør +47-22859225 +47-93088959 (mob) kristoffer.midtgaard@medisin.uio.no Brukerstøtte
Noroozi, Mehdi Ingeniør +47-22850457 mehdin@ifi.uio.no Brukerstøtte, Lokal-IT, IT-tjenester, AV-tjenester, IT-støtte til forskning, IT-støtte til undervisning
Nystøyl, Toralf Rådgiver +47-22857373 toralf.nystoyl@sv.uio.no ePhorte, Arkiv, Brukerstøtte
Odd, Janne Margrethe Avdelingsingeniør +47-22855159 j.m.odd@sv.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Helpdesk
Olsen, Rune Gruppeleder +47-22852924 +47-40214714 (mob) rune.olsen@usit.uio.no Brukeradministrasjon, Drift, RT, Brukerstøtte, Ledelse, Prosjektledelse
Ottersen, Knut Senioringeniør +47-22844207 +47-95816499 (mob) knut.ottersen@usit.uio.no Brukerstøtte, AV‐tjenester
Pillai, Jayananthan Somasekaram Overingeniør +47-22852119 +47-91608507 (mob) j.s.pillai@odont.uio.no Brukerstøtte, Lokal-IT, IT-tjenester
Rosenberg, Gulbrand Overingeniør +47-22844067 gulbrand.rosenberg@uv.uio.no lokal it, brukerstøtte
Sneve, Jon Arne Rådgiver +47-22852783 +47-95020083 (mob) j.a.sneve@admin.uio.no Brukerstøtte
Surendran, Mahadevan Overingeniør +47-22858225 +47-98869010 (mob) surendra@sv.uio.no Brukerstøtte, IT-tjenester
Tandberg, Gabrielle Driftsleder +47-22859801 +47-95845028 (mob) gabrielle.tandberg@admin.uio.no Teknisk, Brukerstøtte, Arrangementer
Valla, Joakim Overingeniør +47-22856061 joakim.valla@sv.uio.no Brukerstøtte, IT-tjenester, Lokal-IT
Vatnøy, Åge Seksjonssjef +47-22858142 age.vatnoy@uv.uio.no lokal it, brukerstøtte, it-tjenester
Vibe, Ingeborg Rådgiver +47-22845312 ingeborg.vibe@medisin.uio.no Opplæring, ePhorte, Kurs, Brukerstøtte, Arkivplan, Offentlig journal
Viksjø, Kristin Koren Førstekonsulent +47-22845588 k.k.viksjo@jus.uio.no ePhorte, Arkiv, Brukerstøtte
Wik, Klaus Overingeniør +47-22858268 +47-91591039 (mob) klaus.wik@hf.uio.no Brukeradministrasjon, Arkitektur, IT‐tjenester, Brukerstøtte, Utvikling, Internett, Veiledning
Øygarden, Tore Seniorkonsulent 91354670 (mob) tore.oygarden@admin.uio.no Teknisk, Administrasjon, Saksbehandling, Arrangementer, Brukerstøtte